Scena Klubu DGW

Scena Klubu DGW

W KLUBIE DGW GOŚCINNIE SĄ GRANESPEKTAKLE TEATRU ŻYDOWSKIEGO.

Scena Klubu DGW, czyli Dowództwa Garnizonu Warszawa, powstała w 2006 roku decyzją Dowódcy Garnizonu Warszawa. Celem działalności instytucji jest promocja i kreowanie dobrego wizerunku wojska, upowszechnianie tradycji oraz kultury narodowej. Klub DGW działa także prężnie na rzecz żołnierzy i ich rodzin, pracowników resortu obrony narodowej, kombatantów i stowarzyszeń młodzieżowych.  W ramach Sceny Klubu DGW Warszawa działają m.in. Studio Piosenki dla dzieci i dorosłych, Sekcja szachowa, Sekcja plastyczna. Organizowane są tu także wydarzenia cykliczne takie jak Zimowa i letnia przygoda z wojskiem, koncert Dęciak fajny jest, Teatr z wyobraźnią, Niezwykły świat baśni. W 2016 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację, a efekty końcowe można było podziwiać 14 lutego, podczas ponownego otwarcia.

Klub DGW Warszawa repertuar

Warszawska Scena DGW zajmuje się również działalnością sceniczną, w tym teatralną (prowadzi Teatr Impresje i Teatr po 40). Na deskach można zobaczyć wyjątkowe i wartościowe spektakle takie jak Zupa Rybna w Odessie, Moskwa-Pietuszki, ale również koncerty.

Klub DGW Warszawa Bilety

Klub DGW bilety na nadchodzące wydarzenia już dostępne w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Scena Klubu DGW
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Niepodległości 141a
02-555 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/