Scena 20 w Warszawie

Scena 20 w Warszawie

Scena 20 to nowa, czwarta scena Teatru Ateneum, mieszcząca się w budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego. Obiekt posiada najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Widownia amfiteatru została wyposażona w 222 miejsca siedzące.

 

Scena 20 w Warszawie – o obiekcie

Idea otwarcia Sceny 20 powstała w 2017. Wówczas rozpoczęto planowanie remontu siedziby Teatru Ateneum przy ul. Jaracza i poszukiwanie sceny zastępczej. Doskonałym miejscem okazała się sala konferencyjna w budynku ZNP. Pierwszym spektaklem w nowym obiekcie była sztuka Ronalda Harwooda pt. „Kwartet” w reż. Wojciecha Adamczyka. W rolach głównych pojawili się Magdalena Zawadzka, Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec oraz Krzysztof Gosztyła.

 

Program Sceny 20 to wydarzenia kulturalne, cieszące się dużym zainteresowaniem. Wyjątkowo klimatyczne miejsce zlokalizowane na warszawskim Powiślu gości wielu artystów popularnych spektakli teatralnych. Wizyta w tym miejscu jest doskonałym pomysłem na pełen rozrywki i relaksu wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Bilety na nadchodzące wydarzenia w Scenie 20 dostępne są w Internecie. 

 

Scena 20 – spektakle teatralne

Scena 20 oferuje gościom niezapomniane atrakcje. Odbywające się w Scena 20 spektakle to występy cenionych artystów teatralnych i nie tylko. Wydarzenia kulturalne są okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego i spędzenia czasu z najbliższymi. Przez ostatnie dwa lata swojej działalności na scenie teatru odbyły się pokazy znakomitych sztuk teatralnych, cieszących się dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiej publiczności. Jakie eventy odbyły się w Scena 20? Spektakle teatralne to gratka nie tylko dla amatorów sztuki. W repertuarze wydarzeń można było zobaczyć takie tytuły jak m.in. „To wiem na pewno”, „Uciekinierki” czy „Ława przysięgłych”. Bilety na nadchodzące eventy są do nabycia na eBilet.pl.

 

Scena 20 wydarzenia to wielkie widowiska, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy Warszawy i okolic. Teatr Ateneum cieszy się uznaniem wśród fanów tej formy rozrywki. Znany jest wszystkim ze swoich wyjątkowych propozycji spektakli teatralnych z udziałem fenomenalnych artystów. Bilety na organizowane przez Scena 20 wydarzenia dostępne są online. Wykonywane tu sztuki teatralne to pełne emocji i pasji do aktorstwa wydarzenia, stanowiące gwarancję niezapomnianej rozrywki. Na odbywających się w Scenie 20 spektaklach zawsze widać pełną salę widzów w każdym wieku.

 

Scena 20 – bilety

Scena 20 – wydarzenia 2022 to najlepsze i najciekawsze propozycje spektakli teatralnych, które przypadną go gustu wszystkim zainteresowanym taką formą rozrywki. Scena Teatru Ateneum jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu z najbliższymi. Bogaty repertuar wydarzeń kulturalnych obfituje w wiele atrakcji. Dlaczego warto odwiedzić Scena 20? To przestrzeń dla wszystkich szukających chwili oddechu i relaksu. Teatr Ateneum oferuje rozrywkę na wysokim poziomie. Sprawdź kalendarium eventów. Scena 20 – bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne m.in. w naszym serwisie internetowym eBilet.pl! Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Scena 20?
    Scena 20 znajduje się w budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego. To nowa, czwarta scena Teatru Ateneum, zlokalizowana na warszawskim Powiślu. To m.in. doskonała lokalizacja czyni miejsce wyjątkowym.

  • Jakie wydarzenia odbyły się na Scenie 20?
    W Scenie 20 odbywają się tu znakomite spektakle teatralne, takie jak m.in. „Kwartet”, „Źli Żydzi” czy „Wiem to na pewno”.

  • Kiedy została utworzona Scena 20​?
    Scena 20 została utworzona 3 października 2020 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Scena 20 w Warszawie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wybrzeże Kościuszkowskie 35
00-379 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/