Restauracja Kawelin

Restauracja Kawelin

Mieszcząca się w Białymstoku Restauracja Kawelin to wyjątkowe miejsca na spotkania rodzinne i biznesowe. Lokal słynie nie tylko z doskonałej atmosfery, ale też pysznych autorskich dań serwowanych w elegancki sposób. Menu Restauracji Kawelin bazuje na tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Każdy, kto chce spróbować przysmaków tutejszego szefa kuchni ma taką możliwość, zarówno podczas codziennych obiadów, jak i okazjonalnych przyjęć czy większych spotkań w gronie rodziny oraz współpracowników.

Zastanawiasz się, dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? Popularnością cieszą się także organizowanie w Restauracji Kawelin wydarzenia. Są to różnego rodzaju koncerty – Restauracja Kawelin prowadzi sprzedaż biletów na koncerty zarówno stacjonarnie jak i online. Śledź aktualne wydarzenia na stronie eBilet.pl

Restauracja Kawelin – wydarzenia

Czekasz na to, co przyniesienie nowy rok? Wydarzenia 2022 w Restauracji Kawelin będą ciekawe i różnorodne – jak zawsze! Oferta eventowa tego miejsca jest bardzo bogata i urozmaicona, dlatego każdy miłośnik dobrej zabawy, muzyki i spotkań towarzyskich będzie zachwycony. Już teraz sprawdź harmonogram imprez w restauracji Kawelin na kolejne tygodnie oraz miesiące. Jeżeli znajdziesz coś, godnego uwagi, to bilety na koncerty zarezerwujesz online nawet bez wychodzenia z domu!

Jednym z najciekawszych wydarzeń w Restauracji Kawelin jest Festiwal organizowany w ramach Klubu Whisky.  

Restauracja Kawelin – koncerty

Lubisz koncerty? Restauracja Kawelin zaprasza do wzięcia udziału w ciekawych wydarzeniach muzycznych – zarówno tych, które odbywają się cyklicznie, jak również okolicznościowych, które są zawsze dużymi wydarzeniami w regionie. Bilety na koncerty rezerwuj online! Świetna zabawa w rytmie najlepszych dźwięków gwarantowana dla uczestników w każdym wieku.

Restauracja Kawelin – bilety

Szukasz biletów na koncerty i inne wydarzenia w Restauracji Kawelin? Możesz śledzić aktualnie prowadzoną sprzedaż na stronie eBilet.pl. Tutaj znajdziesz interesujące Cię bilety i zarezerwujesz miejsce na ciekawych eventach na wydarzenia 2022. Restauracja Kawelin zaprasza – bilety kup online.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Restauracja Kawelin?
  Restauracja Kawelin znajduje się przy ul. Legionowej 10 w Białymstoku.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Restauracji Kawelin?
  Główna działalność, jaką prowadzi Restauracja Kawelin to organizacja imprez okolicznościowych zarówno rodzinnych, jak i biznesowych. W tym lokalu gastronomicznym można też zjeść smaczne, codzienne posiłki. Od czasu do czasu Restauracja Kawelin zaprasza na wydarzenia. Bilety na koncerty i inne znajdziesz na stronie eBilet.pl. Jeśli chcesz zapytać o wybraną ofertę, skontaktuj się z managerem Restauracji Kawelin.
  Na jednym spotkaniu muzycznym dziennikarz Wojciech Padjas z RMF Classic dzięki uprzejmości firmy Fezz Audio zaprezentował najlepsze piosenki „Spod igły”.

 • Kiedy została utworzona Restauracja Kawelin?
  Restauracja Kawelin działa od 2002 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Restauracja Kawelin
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Legionowa 10
15-099 Białystok

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/