Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie

Regionalne Centrum Sportowo – Widowiskowe Podpromie mieści się przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w latach 70. XX wieku, a oficjalne otwarcie obiektu – dopiero w 2002 roku. Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz ogromna widownia, mogąca pomieścić do 7000 osób (4304 miejsc siedzących), umieszczają Halę Podpromie w ścisłej czołówce największych i wielofunkcyjnych obiektów sportowo – widowiskowych w Polsce. Dodatkowym autem jest doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Trasy Zamkowej, parku „Olszynka” i rekreacyjnych „Bulwarów”.

Hala Podpromie Rzeszów Bilety

Zapoznaj się z ofertą eBilet.pl i znajdź najlepsze bilety na koncerty i inne wydarzenia w Hali Podpromie w Rzeszowie. Oficjalny kanał sprzedaży, bezpieczne zakupy – sprawdź już teraz.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/