Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie znajduje się na terenie Uniwersytetu Księdza Jerzego Popiełuszki. Zlokalizowana jest przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 4.

 

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – o obiekcie

Mimo akademickiego charakteru Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie stanowi także ważny punkt na kulturalno-rozrywkowej mapie miasta. Nowoczesna sala wykładowa stwarza doskonałe warunki do organizacji koncertów oraz wystąpień artystycznych. Aula posiada bardzo dobrą akustykę oraz system profesjonalnego nagłośnienia, który może być używany nie tylko podczas wykładów, ale także koncertów, sztuk teatralnych oraz występów kabaretowych.

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – koncerty

W Auli im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie odbywają się koncerty muzyczne. Rozległa widownia zgromadziła niedawno melomanów i miłośników światowej wokalistyki. Na scenie Auli odbył się koncert zespołu 12 Tenorów & Diva, podczas którego zebrani słuchacze mieli okazję zobaczyć nowojorską gwiazdę Melanie Goerlitz. Muzyczną podróż dookoła świata uświetniała obecność i wokal 12 tenorów, którzy wtórowali Divie.

 

Podczas koncertu w Auli im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie usłyszeć można było najwspanialsze fragmenty oper, operetek, musicali oraz nowe aranżacje rockowych i popowych utworów współczesnych. Wśród nich znalazła się „Granada” Austina Lary, „Brunetki Blondynki” Jana Kiepury, Il Divo „Unbreak My Heart”, „We Will Rock You” Queen, hity grupy muzycznej ABBA: Dancing Queen, Mamma Mia, a także Whitney Houston - I wanna dance with somebody.



Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie wydarzenia to także propozycje dla dzieci. Na deskach Auli wystąpił lokalny Teatr Baniek Mydlanych ze sztuką „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Zróżnicowany repertuar sprawia, że każdy z mieszkańców Konina odnajdzie tu coś dla siebie. 

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – wydarzenia 2022

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – wydarzenia 2022 to m.in. występ Kabaretu Skeczów Męczących. Tym razem komicy zaprezentują skecze z repertuaru Letniej Polskiej Misji Lotniczej, która została powołana do eksploracji zakamarków w duszy zwykłego Polaka. Widownię czeka więc dużo śmiechu, ale i autorefleksji. Wystąpienie pod nazwą „Najśmieszniejszy” będzie także okazją do poznania nowych postaci ze świata humoru Kabaretu Skeczów Męczących.

 

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – wydarzenia 2022 – co odbędzie się w obiekcie w najbliższym czasie? Będzie to platynowy koncert Czerwonych Gitar, który podsumowuje 55-lecie działalności zespołu. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane największe przeboje z początkowych lat działania grupy oraz nowe propozycje muzyczne. 

 

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie – bilety

Bilety na wydarzenia w Auli im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie można nabyć online. Wybierając tę metodę, zyskujesz podgląd widowni oraz możliwość wyboru miejsca siedzącego. Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy przy wejściu okazać je na urządzeniu mobilnym.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie?
    Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ znajduje się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 4 w Koninie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Auli im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie?
    Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie wydarzenia 2022 to koncerty zespołu 12 Tenorów & Diva oraz platynowy koncert jubileuszowy Czerwonych Gitar. Na deskach Auli wystąpi także Kabaret Skeczów Męczących z nowym, letnim repertuarem.

  • Kiedy została utworzona Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie?
    Aula im. im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie została utworzona w 2011 roku, a jej uroczyste otwarcie odbyło się w 2012 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ w Koninie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Księdza Jerzego Popiełuszki 4
62-510 Konin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/