PUZ w Suwałkach

PUZ w Suwałkach

PUZ, czyli Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach (dawniej Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa) to placówka, która zajmuje się kształceniem wyższym na 3 wydziałach: Wydziale Ochrony Zdrowia, Wydziale Politechnicznym i Wydziale Humanistyczno-Ekonomicznym. Obiekt dysponuje nowoczesnymi pracowniami dydaktycznymi i laboratoriami, które wyposażono w zaawansowane technologicznie aparatury oraz sprzęt.

 

PUZ wraz z Suwalskim Ośrodkiem Kultury organizuje wydarzenia rozrywkowe, muzyczne i edukacyjne dla mieszkańców Suwałk oraz okolic. Bilety można nabyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

PUZ w Suwałkach – wydarzenia i atrakcje dla mieszkańców

Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach oferuje 16 kierunków kształcenia, obecnie korzystają z niej 2 tysiące studentów. Główny budynek placówki leży przy ulicy Noniewicza 10, ale na kompleks składają się również obiekty przy ulicy Sejneńskiej (Akademicki Zespół Szkół), Ogrodowej, a także Szkolnej (Bursa i Dom Studenta).

 

PUZ w Suwałkach organizuje liczne wydarzenia edukacyjne. Latem studenci mogli wziąć udział w konferencji naukowej „O Ziołach i Przyrodzie Suwalszczyzny”, a następnie skorzystać z warsztatów poświęconych dzikim roślinom. W obiekcie odbywają się również imprezy i turnieje sportowe, m.in. Piłkarskie Lato czy Listopadowe Granie z PWSZ.

PUZ w Suwałkach koncerty 2022 – na jakie wydarzenia warto czekać?

PUZ w Suwałkach koncerty 2022 to możliwość spotkania z wokalistką – Darią Zawiałow. Artystka wystąpiła w Suwalskim Ośrodku Kultury na imprezie zamkniętej, dedykowanej jedynie dla uczniów oraz pracowników PUZ w Suwałkach i zaproszonych gości.

 

Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach współorganizuje również widowiska komediowe. Jeszcze w tym roku, widzowie mogą wybrać się na dwa spektakle.

 

Jednym z nich jest komediowy hit w reżyserii Cezarego Domagały: Klimakterium... i już! Przedstawienie w sposób niezwykle żartobliwy rozprawia się z tematami powszechnie uważanymi za wstydliwe. W rolach głównych wystąpią m.in.: Ewa Złotowska, Grażyna Zielińska,

 

Drugie widowisko to spektakl o tytule Weekend z R., czyli farsa komediowa osadzona w latach 20. w Londynie. Opowiada o pozornie szczęśliwym małżeństwie Clarice i Rogera, w których role wcielili się zamiennie: Monika Dryl / Joanna Orleańska oraz Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski / Łukasz Konopka.

 

Jakie jeszcze atrakcje czekają na odwiedzających PUZ w Suwałkach? Wydarzenia 2022 to również kolejna edycja festiwalu Mroźna Brama, poświęconego rozrywkom z obszaru mangi, anime, kultury dalekowschodniej, fantastyki, gier RPG oraz LARPów.

 

Bilety na wydarzenia można bezpiecznie i komfortowo zakupić za pośrednictwem strony eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się PUZ w Suwałkach?
    PUZ w Suwałkach znajduje się przy ul. Teofila Noniewicza 10 w pobliżu Parku Konstytucji 3 Maja.

  • Jakie koncerty odbyły się w PUZ w Suwałkach?
    Państwowa Uczelnia Zawadowa w Suwałkach dotychczas była współorganizatorem wielu koncertów muzyki rozrywkowej, m.in. takich artystów jak: Akcent z Zenkiem Martyniukiem, Jamal, BUKA, Dj Hołek, Gromee, zespół Mig czy Enej. PUZ zadbała również o fanów muzyki poważnej, w ramach Koncertu Noworocznego Witaj Gwiazdko złota!, na którym wystąpili muzycy z Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.

  • Kiedy została utworzona PUZ w Suwałkach?
    PUZ w Suwałkach została utworzona w 2005 roku, a w 2011 roku patronem Uczelni został prof. Edward Franciszek Szczepanik.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

PUZ w Suwałkach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Teofila Noniewicza 10
16-402 Suwałki

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/