Praga Centrum

Praga Centrum

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Miejsce zostało stworzone przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów. W budynku Pragi Centrum znajdują się najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Przestrzeń pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla około tysiąca osób.

Praga Centrum zachwyca również swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Wyjątkową atmosferę miejsca tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna oraz ścianami z cegły. Tego typu otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki. Wejściówki na organizowane przez Pragę Centrum koncerty możesz nabyć również na naszej stronie. Nie przegap okazji do usłyszenia ulubionych wykonawców na żywo. Bilety na koncerty znajdziesz na ebilet.pl.

Praga Centrum w liczbach

Praga Centrum to osiemset metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej dla widzów oraz sześćdziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni scenicznej. Na jej terenie znajduje się też trzysta metrów kwadratowych ogrodu, który dodatkowo umili czas spędzony na terenie obiektu. Sprawdź rozpiskę wydarzeń przygotowywanych przez Pragę Centrum. Bilety na koncerty, festiwale i inne eventy kupisz wygodnie przez internet.

Praga Centrum – wydarzenia

Współpraca z nietuzinkowymi polskimi artystami jest czymś, czym zdecydowanie wyróżnia się Praga Centrum. Koncerty zagrali tu m.in. Natalia Przybysz, Lemon, Mery Spolsky, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kamiński, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, sanah i Reni Jusis.

Pragę Centrum chętnie odwiedzają także zagraniczne gwiazdy. Przed publicznością zgromadzoną na terenie obiektu wystąpili m.in. Colyn, Sóley, Joris Voorn, Matrang i Chromatics. Bilety na koncerty artystów cieszyły się niemałym zainteresowaniem. Industrialna przestrzeń znakomicie współgra z alternatywnym brzmieniem. Organizowane przez Pragę Centrum koncerty zawsze są niesamowitym przeżyciem i okazją do obcowania z muzyką w wyjątkowym, starannie zaaranżowanym otoczeniu.

Jakie wydarzenia szykuje na najbliższy czas Praga Centrum? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie to m.in. występy Superorganism i Battles. Pierwsza z grup powstała w 2017 roku i funkcjonowała jako internetowy projekt działający między różnymi krajami. Twórczość Superorganism jest inspirowana indie popem. Zorganizowane przez Praga Centrum koncerty 2022 to okazja do usłyszenia materiału z krążka World Wide Pop. Album jest spójny, choć pełen niespodzianek. Warto skorzystać z okazji do usłyszenia go na żywo, biorąc udział w wydarzeniu, które organizuje Praga Centrum. Koncerty 2022 grupy Battles odbywają się natomiast w ramach światowej trasy koncertowej. Materiał zaprezentowany w ramach występów jest pełen syntezatorów i eksperymentalnych dźwięków. Śledź regularnie repertuar wydarzeń, który tworzy Praga Centrum. Bilety na najciekawsze eventy kupisz na naszej stronie.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Praga Centrum?
    Praga Centrum mieści się w sercu warszawskiej Pragi przy ulicy Szwedzkiej 2/4, dwie minuty od stacji metra Szwedzka. Postindustrialna hala znajduje się w dawnej stalowni i prezentuje sobą 140 lat historii.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Praga Centrum?
    Kultowym cyklem odbywającym się na terenie Pragi Centrum jest Lato na Pradze. Wydarzenia stwarzają okazję do usłyszenia na żywo topowych polskich muzyków.

  • Kiedy została utworzona Praga Centrum?
    Obiekt działa w obecnej formie od 2019 roku. Od tego czasu zyskał sympatię licznych fanów muzyki na żywo. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Praga Centrum
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Szwedzka 2/4
03-419 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/