Plaża Mamry Węgorzewo

Plaża Mamry Węgorzewo

PLAŻA MAMRY WĘGORZEWO mieści się przy ulicy Braci Ejsmontów 8. Jest to plaża miejska ze strzeżonym kąpieliskiem nad jeziorem Mamry przy prawym brzegu wpływającej Mamr rzeki Węgorapy (na popularnym „wylocie”). W sezonie kąpielowym bezpieczeństwa plażowiczów pilnują zawodowi ratownicy. Na plaży są dwa boiska do plażowej piłki siatkowej, budynek zaplecza sanitarnego z pomieszczeniami dla ratowników WOPR, przebieralnie oraz toalety. Ponadto uroki okolicznej natury można podziwiać z molo oraz drewnianych pływających pomostów. Okolica posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne. Przepiękne tereny wokół jeziora zaliczają się do obszaru chronionego krajobrazu krainy Wielkich Jezior Mazurskich, a w bliskim sąsiedztwie znajduje się obszar Natura 2000.

Na plaży Mamry organizuje się różnego rodzaju atrakcje dla turystów w tym koncerty, imprezy plenerowe czy imprezy sportowe.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Plaża Mamry Węgorzewo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

UL. Braci Ejsmontów 8
11-600 Węgorzewo

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/