Plac Sławika i Antalla

Plac Sławika i Antalla

Plac Sławika i Antalla jest miejscem powstałym dla uhonorowania bohaterów Henryka Sławika oraz Józsefa Antalla seniora. Leży w samym sercu Katowic, obok Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Wcześniej w tym miejscu powstał pomnik poświęcony pamięci wspomnianych inspirujących postaci. Na Placu Sławika i Antalla odbywają się wydarzenia kulturalne i rozrywkowe dla mieszkańców miasta i okolic. Obiekt gości gwiazdy muzyki, dj-ów i edukatorów. Sprawdź, jakie wydarzenia współorganizuje w najbliższym czasie Plac Sławika i Antalla. Bilety na koncerty i inne imprezy można zamówić wygodnie na naszej stronie internetowej.

Plac Sławika i Antalla – koncerty

Zorganizowane na Placu Sławika i Antalla koncerty odbywały się m.in. w ramach cyklu Summer Sky Festival. Piknikowa atmosfera wydarzeń, doskonała muzyka, interesujące otoczenie i food truckowa oferta gastronomiczna stwarzały znakomite warunki do spędzania miłych letnich wieczorów. W ramach odbywających się na Placu Sławika i Antalla koncertów wystąpiła m.in. Katarzyna Nosowska – jedna z najważniejszych artystek rodzimej sceny muzycznej. Ujmujący sposób bycia wokalistki oraz jej błyskotliwe teksty przyciągają tłumy słuchaczy. Bilety na wydarzenie cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Współtworzone przez Plac Sławika i Antalla koncerty zabierały też uczestników w świat balearskich klubów muzycznych. Obiekt był jednym z gospodarzy imprezy Sympho House. Podczas zorganizowanego przez Plac Sławika i Antalla wydarzenia można było usłyszeć symfoniczne aranżacje przebojów takich gwiazd jak Daft Punk, Kygo, Avicii czy Bob Sinclar. Na scenie poza orkiestrą symfoniczną i dj-em pojawili się wokaliści – Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Will Prestigiacomo oraz Daniel Moszczyński. Organizowane przez Plac Sławika i Antalla wydarzenia mają także charakter charytatywny. Na placu odbył się m.in. Dzień Dobra – święto patronalne Caritas. Na scenie wystąpili wówczas m.in. Krzysztof Antkowiak, Mietek Szcześniak i Magda Anioł.

Jakie imprezy będzie gościć w najbliższym czasie Plac Sławika i Antalla? Wydarzenia 2022, które odbędą się na jego terenie, to koncerty w ramach festiwalu rocka ROCKOWIZNA. Dla zgromadzonej publiczności zagrają Kult, IRA, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Strachy na Lachy, Kasia Kowalska i Dezerter. Bilety na koncerty można już nabyć na naszej stronie. Nie przegap najciekawszych imprez, których gospodarzem jest Plac Sławika i Antalla! Wydarzenia 2022 będą okazją do spędzenia czasu, słuchając świetnej muzyki i skosztowania swobodnej atmosfery letnich wieczorów.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Plac Sławika i Antalla?
    Plac Sławika i Antalla położony jest w sąsiedztwie gmachów Międzynarodowego Centrum Kongresowego i hali Spodek. Zlokalizowano go w rejonie ulic al. Wojciecha Korfantego, al. Walentego Roździeńskiego i Olimpijskiej. Odwiedź Plac Sławika i Antalla – bilety na zorganizowane na nim imprezy kupisz bez wychodzenia z domu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się na Placu Sławika i Antalla?
    Współorganizowane przez Plac Sławika i Antalla wydarzenia to m.in. Katowicki Lotny Festiwal Piwa. Degustacji trunków towarzyszyły zawody we flanki i silent disco. Plac Sławika i Antalla gościł także Metropolitalne Dni Energii oraz liczne koncerty gwiazd polskiej muzyki.

  • Kiedy został utworzony Plac Sławika i Antalla?
    Plac Sławika i Antalla został utworzony i oddany mieszkańcom w 2016 roku. Poświęcono go bohaterom, którzy podczas II wojny światowej wspólnie uratowali tysiące polskich Żydów. Plac Sławika i Antalla od momentu otwarcia jest gospodarzem imprez kulturalnych, rozrywkowych i edukacyjnych.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Plac Sławika i Antalla
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/