Partynice

Partynice

Partynice to osiedle zlokalizowane w południowej części Wrocławia. To właśnie tu znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, zaprojektowany przez R. Jürgensa z Hamburga. Do użytku oddany został w 1907 roku, w 75. rocznicę stworzenia Śląskiego Związku Hodowców Koni i Wyścigów Konnych. Obecnie odbywają się tam zarówno zawody w jeździectwie, jak i inne imprezy kulturalno-rozrywkowe.

Partynice we Wrocławiu – o obiekcie

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce na mapie miasta. Doskonale nadaje się do organizacji eventów dla dużej publiczności: koncertów, targów, festiwali i zawodów sportowych. Obszar Toru to łącznie 73 hektary. Ok. 35 hektarów stanowi sam tor dla koni, z kolei 2 kryte trybuny mogące pomieścić do 1500 widzów.

 

Na Partynicach, oprócz wzięcia udziału w wyścigach koni, można także pobrać nauki jazdy konnej, uczestniczyć w imprezach plenerowych oraz korzystać z malowniczych terenów zielonych. Przestrzeń czynna jest przez cały rok.

Partynice we Wrocławiu – wydarzenia

Co do tej pory zaproponowały widzom Partynice? Koncerty, festiwale i mnóstwo dobrej zabawy. Odbyła się tu m.in. Majówka Wrocławska, na której pojawił się zespół Castle Dreams. Ich twórczość stanowi połączenie rocka, dźwięków celtyckich i popu. Nowatorskim podejściem do muzyki zachwycili publiczność i oczarowali słuchaczy. Bilety na koncert sprzedały się błyskawicznie!

 

Przekonaj się, co mają do zaoferowania Partynice! Wydarzenia, które odbywają się w południowej części Wrocławia przyciągają publiczność przed scenę. Wśród nich wymienić należy oczywiście Męskie Granie 2019. Na scenie pojawili się wówczas m.in.: Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Bitamina, Jamal, KORTEZ, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Lao Che, Maleńczuk + Rhythm Section, Maleńczuk Waglewski – Koledzy, Maria Peszek, Mazolewski / Porter, Natalia Przybysz, Pablopavo i Ludziki, Nosowska, Organek, O.S.T.R., Skalpel Big Band, Sokół + Goście Ralph Kamiński oraz The Dumplings. Jak dobrze bawili się widzowie na Partynicach? Bilety sprzedały się błyskawicznie, a publika szalała pod scenami!

Partynice we Wrocławiu – wydarzenia 2022

Już niebawem na Partynicach – wydarzenia 2022, zupełnie nowe emocje, wrażenia i świetna zabawa. Wśród imprez, które odbędą się na Wrocławskim Torze Wyścigowym, na wyjątkowe wyróżnienie zasługuje Runmaggedon Wrocław. To ekstremalna przygoda, której nikt nie zapomni do końca życia. Pierwszy, wiosenny event ma odbyć się już w kwietniu – przygotuj się na piekielne emocje na trasach Intro, Rekrut i Nocny Rekrut. Dla młodszych szykują się trasy Kids i Junior, a dla całych rodzin – Family. Wśród przykładowych przeszkód znajdują się: Koszmar Wulkanizatora, Ściana, Spacer Farmera, Komandos i Zasieki.

 

Po przygotowały na ten rok Partynice? Wydarzeniem 2022 będzie II edycja Festiwalu PasiBrzucha. Niezwykły event, na którym zagoszczą DJ-e i stand-uperzy, ponad 30-wystawców z pysznym jedzeniem z całego świata – a to dopiero początek atrakcji! Gości czeka nocne kino plenerowe, beer pong, street art., beer joga, niezwykłe PASIGAMES – Festiwal Red Gota i Jedzenie na czas, Hyundai Rodeo Challenge, Strefa High Octane, Pokazy artystyczne na scenie (Pole Dance, Fire Show, Kobieta Guma, Body Painting, Iluzja), Survival Race Kids i wiele innych!

 

FAQ:

  • Gdzie znajdują się Partynice?

Partynice znajdują się w południowej części Wrocławia – administracyjnie jest to część dzielnicy Krzyki.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Partynicach?

Na Partynicach odbyło się do tej pory wiele koncertów i festiwali, m.in. Majówka Wrocławska czy Męskie Granie. Na scenie pojawili się Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Jamal, Kortez, Lao Che, Maleńczuk + Rhythm Section, Maleńczuk Waglewski – Koledzy, Bitamina, Mazolewski / Porter, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Organek, O.S.T.R., Sokół + Goście i The Dumplings.

 

  • Kiedy utworzone zostały Partynice?

Partynice utworzone zostały w 1928 roku, natomiast główna atrakcja tego obszaru, w postaci toru wyścigowego, powstała w 1907 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Partynice
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zwycięska 2
53-033 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/