P23 - Fabryka Porcelany

P23 - Fabryka Porcelany

P23 Katowice jest sceną muzyczną Fabryki Porcelany w Katowicach. Można usłyszeć tu najlepszą elektronikę, a także występy największych polskich gwiazd. Twórcy P23 Katowice tchnęli życie w pofabryczne obiekty wywodzące się z końca XIX wieku. Dawniej produkowano tam słynne wyroby Giesche. Obecnie obiekt jest centrum kultury alternatywnej i jedną z najmodniejszych miejscówek w Katowicach.

W kompleksie obecne są cenne obiekty architektury poprzemysłowej – budynki starej piecowni, malarni i wzorcowni, które służyły przez blisko 100 lat do produkcji porcelany. Charakterystyczne dla górnośląskiego krajobrazu są również fabryczna wieża wodna i komin. We wnętrzach kompleksu wyeksponowano szereg poindustrialnych artefaktów, co nadało przestrzeniom wyjątkowy charakter. Osoby odwiedzające klub P23 chwalą jego niepowtarzalny klimat.

Budynki fabryki tworzą także ciekawy układ w połączeniu z dziedzińcami, na których nierzadko odbywają się organizowane przez P23 Katowice koncerty. 3 ha terenu stwarzają doskonałe warunki do tworzenia różnego typu wydarzeń. Nie przegap najciekawszych eventów. Sprawdź, co w najbliższym czasie szykuje P23 Katowice – bilety na wydarzenia kupisz na naszej stronie.

P23 Katowice – wydarzenia

W P23 Katowice koncerty zagrali Dawid Kwiatkowski, Dwa Sławy, Peja, Słoń, Vader, Mgła, Fisz Emade Tworzywo, Kizo, Król, Sam Paganini, Kartky, Flirtini, Luxtorpeda, Karaś/Rogucki, Sarius, sanah, Sonbird, Mery Spolsky, Tede, Coals, Mikromusic, Szpaku, schafter, Łąki Łan, Sarsa, Ralph Kaminski, xxanaxx, The Dumplings, Sorry Boys, Ten Typ Mes. Zorganizowane wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bilety na koncerty rozeszły się w niemal ekspresowym tempie. Śledź zaplanowane przez P23 Katowice wydarzenia, by nie przegapić okazji do spotkania ze swoimi ulubionymi wykonawcami.

Jakie eventy szykuje na najbliższe miesiące P23 Katowice? Koncerty 2022, które odbędą się na terenie obiektu, będą okazją do usłyszenia wykonawców takich jak Mrozu, Żabson i Young Igi, Kaz Bałagane, Kukon, Bass Astral, Booze&Glory, Skankan, Ga-Ga Zielone Żabki i Dagadana. Odwiedź P23 Katowice – bilety na występy gwiazd muzyki kupisz wygodnie na stronie ebilet.pl.

Organizowane przez P23 Katowice koncerty odbywają się w formie plenerowej albo w poindustrialnych wnętrzach. Wyjątkowy charakter przestrzeni sprawia, że wszystkie odbywające się w niej wydarzenia dostarczają niezapomnianych wrażeń. Bilety na koncerty można nabyć stacjonarnie lub w ramach sprzedaży internetowej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się P23 Katowice?
    Dokładny adres P23 w Katowicach to ulica Porcelanowa. Klub mieści się na terenie katowickiej Fabryki Porcelany. Miejscem organizacji przewidzianych przez P23 Katowice wydarzeń jest Budynek A2, nr lokalu 100.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w P23 Katowice?
    Koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze należą do jednych z najpopularniejszych wydarzeń zorganizowanych przez P23 Katowice. Bilety na występy gwiazd cieszyły się dużym zainteresowaniem. W P23 w Katowicach odbyły się ponadto imprezy PR1VAT3 D4NC3R: Secret Rave, Fresh N Dope Festival Katowice, Upper Festival 2019 i Czwarty Śląski Salon Ambientu.

  • Kiedy został utworzony P23 Katowice?
    P23 Katowice mógł powstać dzięki temu, że pofabryczny kompleks w 2012 zyskał nowego właściciela i opiekuna – Fundację Giesche. Sercem fabryki pozostaje piec, w którym wciąż wypala się porcelanę sygnowaną napisem „Giesche”. P23 Katowice działał od początku 2014 najpierw jako Stacja Katowice, by ok. 2016 zmienić nazwę na tę, pod którą obecnie funkcjonuje.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

P23 - Fabryka Porcelany
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Porcelanowa 23
40-001 Katowice

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/