Nowy Świat Muzyki
Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to warszawska kawiarnia (czasami określana mianem klubu muzycznego) mieszcząca się na ulicy Nowy Świat 63. Nowy Świat Muzyki jest miejscem, w którym głównie odbywają się koncerty, ale nie tylko. Można tutaj zobaczyć dobry kabaret, ciekawą wystawę czy spotkać się z fantastycznymi ludźmi.

 

A muzyka? Koncerty w Nowym Świecie Muzyki nie mają ograniczeń tematycznych! Od muzyki klasycznej, jazzu po punk, rock, ragga czy popularną dzisiaj elektronikę. Miejsce to jest otwarte dla każdego. Kulturalny miszmasz w samym centrum stolicy. Kawiarnia ma 900 m2 powierzchni, dlatego każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Nowy Świat Muzyki to lokal piękny, klimatyczny, przepełniony marzeniami, a przede wszystkim jest otwarty na ludzi. Oczywiście można tutaj także coś zjeść i wypić. Koncerty na żywo, imprezy taneczne oraz momenty do kontemplacji, zadumy, odpoczynku.

 

Bilety na wydarzenia odbywające się w kawiarni Nowy Świat Muzyki znajdziecie na ebilet.pl!

 

 pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nowy Świat Muzyki
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/