Muzeum Nowa Praga

Muzeum Nowa Praga

Muzeum Nowa Praga to obiekt zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej 82 w Warszawie. Odbywają się tu rozmaite wydarzenia, które przyciągają licznych zwiedzających, oferując niezwykłe i niezapomniane wrażenia. Co najczęściej zobaczyć można w Muzeum Nowa Praga? Wystawy, które w niepowtarzalny sposób edukują osoby w każdym wieku, zarówno młodsze, jak i starsze.

 

Muzeum Nowa Praga– wydarzenia

Wystawa w Muzeum Nowa Praga Cosmos Discovery to jedna z największych wystaw, która przedstawia odwiedzającym tajniki podróży człowieka w kosmos. Niezwykła koncepcja pozwala zwiedzającym zapoznać się z historią podboju wszechświata tak, jakby to oni sami mieli go odkryć. Wydarzenie w Muzeum Nowa Praga cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Zobaczyły ją miliony odwiedzających w Portugalii, Włoszech, Słowacji, Czechach i Arabii Saudyjskiej.

 

Muzeum Nowa Praga – wystawy przyciągają publiczność, zwłaszcza te, które przedstawiają niecodzienne dla człowieka zjawiska w przystępny sposób. Cosmos Discovery zawiera mnóstwo oryginalnych, udostępnionych przez NASA eksponatów z Rosji i Stanów Zjednoczonych, które były obecne w kosmosie. Współpraca z Polską Agencją Kosmiczną POLSA oraz Centrum Badań Kosmicznych umożliwiły zaprezentowanie okazów z misji kosmicznej, w których udział brała Polska. To ponad 3000 m2 powierzchni, na której znajdują się oryginalne elementy z promów kosmicznych, statki kosmiczne oraz stacje orbitalne.

 

Muzeum Nowa Praga– wydarzenia 2022

Muzeum Nowa Praga – wydarzenia 2022 – co będą mieli okazję obejrzeć obecni na wystawie? Unikalną kolekcję skafandrów, modeli promów i statków kosmicznych, a także rakiety z oryginalnymi elementami. Zwiedzający zobaczą wnętrze sali orbitalnej MIR 1:1, statek Mercury, statek kosmiczny Apollo 11, rakietę kosmiczną Saturn V – w skali 1:10, kokpit promu kosmicznego Columbia oraz statek kosmiczny Sojuz.

 

Wydarzenie w Muzeum Nowa Praga znajduje się galeria, poświęcona wyprawom na księżyc oraz misjom Apollo. Publiczność ma okazję zobaczyć m.in. odrzut silnika rakietowego Apollo 11 oraz Saturn V. W innych galeriach znajdują się amerykańskie promy kosmiczne, prom rosyjski, jak również nowe projekty NASA, Space X, innych firm prywatnych oraz agencji, które mają w planach kolonizację Księżyca i pilotaż lotu na planetę Mars.

 

Na wystawie Muzeum Nowa Praga Cosmos Discovery coś dla siebie znajdą również miłośnicy mocnych wrażeń. W interaktywnym obiekcie Cosmos Camp każdy uczestnik będzie miał możliwość na własne oczy zobaczyć, jak wygląda trening astronautów oraz ultranowoczesną technologię 3D.

 

Cosmos Discovery Muzeum Nowa Praga - wystawy – to fascynująca kosmiczna podróż z możliwością zobaczenia eksponatów NASA – po raz pierwszy w naszym kraju! Widzowie mają okazję dotknąć gwiazd i doświadczyć cudownej przygody. Ta unikalna wystawa kosmonautyki – Cosmos Discovery Space Exhibition – poprowadzi przez realne podzespoły statków kosmicznych, elementów wyposażenia kosmonautów i wiele innych.

 

Muzeum Nowa Praga – wydarzenie rozpoczęło się 15 września 2021 roku. Znajdź się w centrum historii załogowych lotów kosmicznych, począwszy od prób, aż do rozbudowanych misji. Warszawa – ul. Jagiellońska, niezwykłe Muzeum Nowa Praga zaprasza każdego fana kosmosu i nie tylko!

 

W Muzeum Nowa Praga odbyło się do tej pory wiele wystaw – ta pewnie nie jest ostatnią. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych. Obecnie jednak – skorzystaj z okazji i bądź częścią kosmicznej wyprawy!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Muzeum Nowa Praga?
    Muzeum Nowa Praga znajduje się w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 82.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Muzeum Nowa Praga?
    W Muzeum Nowa Praga odbyła się wystawa Cosmos Discovery Space Exhibition.

  • Kiedy zostało utworzone Muzeum Nowa Praga?
    Muzeum Nowa Praga zostało utworzone w 2021 roku.
 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzeum Nowa Praga
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jagiellońska 82a
03-301 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/