Multikino Bydgoszcz

Multikino Bydgoszcz

Multikino to pierwszy multipleks w Bydgoszczy, który utworzono w kwietniu 2002 roku. Mieści się przy ulicy Marszałka Ferdynanda Focha 48. Na terenie obiektu znajduje się dziesięć klimatyzowanych sal, które mogą pomieścić 2 171 widzów. Każda z sal wyposażona jest w projektor cyfrowy. Miejsce dostosowano również do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

O Multikinie 

Multikino to sieć kin, pierwsze miejsce powstało w roku 1998 w Poznaniu. Następny obiekt stworzono w  1999 roku w Warszawie. W lutym 2008 roku podano do wiadomości, że sieć Multikino złączy się ze swoim konkurentem – siecią Silver Screen. Dzięki temu do sieci Multikino przybyło 5 obiektów oraz kilka lokalizacji z podpisanymi umowami. Multikino planowało również pojawić się na rynku ukraińskim, jednak ze względu na kryzys nie doszło to do skutku. Z początkiem 2010 roku wszystkie kina sieci Silver Screen z wyłączeniem kina w Łodzi zmieniono na Multikina.

 

W sierpniu 2008 ogłoszono, że w każdym kinie znajdują się projektory cyfrowe, które pozwalają również na wyświetlanie filmów 3D w technologii Dolby 3D Digital Cinema. W sierpniu 2010 roku Multikino otworzyło pierwsze kino znajdujące się poza Polską. Było to Multikino w Rydze. Pod koniec września 2010 utworzono też Multikino w Wilnie.

 

Od 2017 r. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce poszerzyła ofertę o pokazy w technologii Virtual Reality. Multikino VR by Samsung działa w 5 obiektach: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin, Poznań Malta oraz Łódź.

Repertuar Multikina w Bydgoszczy

Multikino to sieć kin, które oferuje możliwość zobaczenia kinowych hitów w najbardziej komfortowych warunkach. W Multikinie w Bydgoszczy każdy fan sztuki filmowe znajdzie coś dla siebie. Można tu zobaczyć filmy, które cieszą się uznaniem na całym świecie takie jak na przykład Incepcja, Dźentelmeni czy Włoskie Wakacje.  Bilety do Multikina można nabyć przed wybranym seansem lub skorzystać z vouchera Multikina, który pozwoli na zobaczenie wybranego filmu, kupujćc go online.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, domena publiczna

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Multikino Bydgoszcz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Marszałka Ferdynanda Focha 48
85-070 Bydgoszcz

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/