MOK Siedlce Sala Podlasie

MOK Siedlce Sala Podlasie

MOK Siedlce sala widowiskowa Podlasie to obiekt, w którym organizowane są rozmaite wydarzenia, takie jak koncerty, spektakle teatralne i wiele innych. Zlokalizowana jest na ulicy Sienkiewicza 63.

MOK Siedlce Sala Podlasie – o obiekcie

MOK Siedlce stara się promować kulturę, twórców i ich dzieła. Ich celem jest rozwijanie zainteresowania sztuką. W obiekcie gościli znani producenci filmowi, teatralni, plastycy, fotografowie, tancerze, śpiewacy operowi i operetkowi oraz wielu innych artystów. MOK Siedlce jest organizatorem międzynarodowych plenerów fotograficznych, malarskich, a także pokazów filmowych, warsztatów, konkursów oraz wycieczek edukacyjnych. Od niedawna odbywają się tu również zajęcia Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Budynek, w którym znajduje się Sala Podlasie, został zbudowany w latach 1902-1903 r. z inicjatywy Miejskiego Komitetu Krzewienia Trzeźwości Publicznej. Początkowo znany był jako Dom Ludowy, w którym znajdowała się przestronna sala dla widzów, a także jadłodajnia, herbaciarnia, biblioteka z czytelnią oraz bilard. W kolejnych latach obiekt był przebudowywany. Znajdował się tu m.in. Dom Żołnierza, kolejno prywatna szkoła pana Krause, kino kolejowe Ognisko, a w okresie wojennym – magazyn zboża i mąki. W 1955 roku ponownie otwarto tu kino, a następnie salę widowiskowo-kinową.

MOK Siedlce Sala Podlasie i piękne sale widowiskowe

Gmach Sali Podlasie MOK Siedlce wpisany jest do rejestru zabytków. Został wyremontowany, aby cieszyć oczy zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wnętrza zdobią m.in. zrekonstruowane sztukaterie. Przebudowana i wyposażona została sala widowiskowa, która obecnie posiada nowy sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy, garderoby dla artystów oraz sala baletowa. Sala widowiskowa Podlasie dostosowana jest do osób niepełnosprawnych.

Sala Podlasie przeznaczona jest dla 296 gości. Znajduje się w niej fortepian cyfrowy Yamaha Grand Touch II. N scenie mogą odbywać się wydarzenia teatralne, a także koncerty. Siedlce zapraszają do siebie największe gwiazdy polskiej estrady. Mają tu miejsce spektakle teatralne, wystawy, a także seminaria i jubileusze.

MOK Siedlce Sala Podlasie – koncerty i wydarzenia

Co do tej pory odbyło się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Koncerty znanych polskich wykonawców, takich jak Michał Bajor, Happysad, Koniec Świata, Leniwiec, Plateau, Farben Lehre, The Bill, Ajagore, Czesław Śpiewa, Jerzy Połomski i wielu innych artystów. Co jeszcze odbyło się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Wydarzenia, takie jak występy najzabawniejszych polskich kabaretów. Na scenie pojawili się m.in. Jurki, Smile, Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk, Hrabi czy Kabaret Pod Wyrwigroszem i wiele innych.

MOK Siedlce Sala Podlasie – koncerty i wydarzenia 2022

Jakie wydarzenia odbędą się już niebawem w MOK Siedlce sala Podlasie? Koncerty znanych polskich gwiazd oraz imprezy muzyczne, m.in. Summer Music Festival, w ramach którego wystąpi zespół B6, Olga Jagieło, Irena Kosińska & Bartłomiej Tyburowski Trio, Agnieszka Skup, Elwira Duczek & Ambitus Band oraz Olga Szomańska. Co jeszcze wydarzy się w MOK Siedlce Sala Podlasie? Koncerty zagrają tu także Anita Lipnicka oraz Mikromusic.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się MOK Siedlce Sala Podlasie?
    MOK Siedlce Sala Podlasie znajduje się przy ul. Sienkiewicza 63.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w MOK Siedlce Sala Podlasie?
    W MOK Siedlce Sala Podlasie odbyły się wydarzenia, takie jak koncerty Michała Bajora, Happysad, Leniwca, Plateau, Farben Lehre, Koniec Świata, The Bill, Czesław Śpiewa, Jerzego Połomskiego i wielu innych artystów. Wystąpiły tu najlepsze polskie kabarety, m.in. Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jurki, Smile, Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Piotr Bałtroczyk, Hrabi i inni.

  • Kiedy został utworzony MOK Siedlce Sala Podlasie?
    MOK Siedlce Sala Podlasie utworzony został w 2013 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MOK Siedlce Sala Podlasie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sienkiewicza 63
08-110 Siedlce

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/