Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie został założony w 1977 r. Głogowska placówka od wielu lat działa w obszarze działań związanych z tworzeniem, upowszechnianiem i promowaniem kultury we wszelkich jej odmianach. MOK zaprasza do współpracy lokalnych artystów, wielkie gwiazdy estrady oraz organizuje liczne warsztaty i eventy kulturalno-oświatowe. Bilety na wydarzenia można nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – wydarzenia

Kulturalna aktywizacja lokalnej społeczności to podstawowy cel, przed jakim staje Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Wydarzenia organizowane przez placówkę obejmują wielokierunkową edukacji kulturalnej oraz tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie jest największą instytucją kulturalną w mieście. W skład kompleksu wchodzi Klub Mayday, Teatr im. Andersa Gryphiusa i Centrum Kultury. 

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie? Koncerty na terenie obiektu w pełni wykorzystują dostępne zaplecze i powierzchnię, dzięki czemu obiekt doskonale sprawdza się w charakterze gospodarza nie tylko lokalnych wydarzeń, ale również większych koncertów czy przedstawień teatralnych. 

Obszerna sala widowiskowa to jeden z najważniejszych wyróżników Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Wydarzenia na terenie ośrodka są możliwe dzięki 431 miejsc siedzących w układzie teatralnym. W sali zostało także zainstalowane profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i zaciemnienie. Do dyspozycji organizatorów eventów lub koncertów są także dwie mniejsze sale - konferencyjna i baletowa, które mogą pomieścić odpowiednio 140 i 80 widzów. 

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – koncerty 2022

Które gwiazdy odwiedzą w najbliższym czasie Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie? Bilety na koncerty lokalnych artystów, jak i znanych w całej Polsce artystów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W placówce wystąpi m.in Michał Bajor z repertuarem z krążka “Kolor Cafe”, na którym muzyk-poeta zaprezentuje najpiękniejsze przeboje muzyki włoskiej i francuskiej. Trasa koncertowa promuje nowy album artysty, który ukaże się jesienią.

Jakie inne atrakcje przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie? Koncerty 2022 to także akustyczny występ Anity Lipnickiej. Artystka nie tak dawno świętowała 25-lecie obecności na scenie trasą “Intymnie”. Tej jesieni wraca z serią wyjątkowych koncertów, artystka będzie występowała przy akompaniamencie zespołu poszerzonego o sekcję smyczkową.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – wydarzenia

Co jeszcze znajdziemy w ofercie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie? Wydarzenia kulturalne to także spektakle teatralne oraz spotkania kabaretowe. Na głogowskiej scenie wystąpił Teatr Scena Cegielnia w sztuce obyczajowej “Żona do Adopcji”, w której życie głównego bohatera wywraca się do góry nogami pod wpływem wizyty przedstawicieli Ośrodka Adopcyjnego. W Głogowie pojawi się także Kabaret Skeczów Męczących w repertuarze “Polska Misja Kosmiczna”.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – bilety

Chcesz kupić bilety na wydarzenia bez wychodzenia z domu? Serwis eBilet.pl zapewnia komfortowe i bezpieczne transakcje na wystawy i wydarzenia organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź już teraz.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie?
    Miejski Ośrodek Kultury znajdują się przy rondzie Konstytucji 3-go Maja 2 w Głogowie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Ośrodek Kultury w Głogowie?
    W Miejskim Ośrodek Kultury w Głogowie miały miejsce spektakle teatralne “Pokuszenie” oraz “Żona do Adopcji”, wystawy malarskie i fotograficzne oraz festiwale; Głogowskie spotkania Jazzowe i Mayday Rock Festiwal.

  • Kiedy został utworzony Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie?
    Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie został założony w 1977 r. jako samodzielna instytucja kultury. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Konstytucji 3 Maja 2
67-200 Głogów

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/