Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim rozwija zdolności artystyczne swoich uczniów. Przygotowuje świadomych odbiorców sztuki i działa aktywnie w sferze kultury. Uczniowie instytucji mogą dalej kształcić się w szkołach artystycznych II stopnia i angażować w działalność kulturalną. Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne, organizuje wydarzenia prezentujące osiągnięcia uczniów i uczestniczy w konkursach.

Sala koncertowa szkoły jest dostosowana do organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Bogate wyposażenie obiektu i jego profesjonalna obsługa sprawiają, że każda ze współtworzonych imprez okazuje się doskonale przygotowana. Sprawdź, jakie eventy zaplanowała na najbliższy czas Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Wydarzenia w obiekcie będą okazją do spotkania z gwiazdami muzyki i kabaretu. Bilety na imprezy zamówisz na ebilet.pl.

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim – wydarzenia

Co w swojej kulturalnej ofercie prezentuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim? Wydarzenia zajmujące ważne miejsce w jej harmonogramie to spektakle teatralne. Telewizja kłamie, Klimakterium 2, Dwoje na huśtawce – wspomniane sztuki zagrano na scenie, którą zarządza Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Bilety można było kupić online.

Do organizowanych w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim wydarzeń należą również występy kabaretów. Na scenie sali koncertowej wystąpili Kabaret Ani Mru-Mru i Piotr Bałtroczyk. Bilety na kabarety można było nabyć bez wychodzenia z domu. Popularnymi wydarzeniami, które współtworzy Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim, są koncerty polskich wykonawców. Dla publiczności zgromadzonej w sali koncertowej zagrali Alicja Majewska, Michał Szpak i Ryszard Rynkowski. Do odbywających się w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim koncertów należą również koncerty muzyki filmowej. Każdy może znaleźć coś interesującego w ofercie instytucji.

Co na najbliższe miesiące przygotowuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim? Koncerty 2022 w obiekcie to m.in. muzyczny stand-up w wykonaniu Dominiki Gwit oraz Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń. Występ Igora Kwiatkowskiego i komedia Przygoda z ogrodnikiem z udziałem Anny Muchy i Michała Sitarskiego są kolejnymi wydarzeniami, na które zaprasza Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Koncerty 2022, spektakle i kabaretowe show zapewnią moc niezapomnianych wrażeń.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim?
    Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim znajduje się przy ul. Jana Pawła II 23. Obiekt posiada salę koncertową dostosowaną do organizacji koncertów, pokazów filmowych, spektakli oraz konferencji. Wybierając się na wydarzenia, które organizuje Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim, bilety często można nabyć online.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim?
    Spektakl Mały Książę w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny oraz występ Kabaretu Młodych Panów to wydarzenia, których gospodarzem była Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. Koncerty zorganizowane w obiekcie upamiętniały m.in. Annę Jantar i Annę German.

  • Kiedy została utworzona Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim?
    Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim powstała jako filia P.S.M. I stopnia w Siedlcach w 1976 roku. W 1983 placówka zyskała samodzielność. Obecnie Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim jest budynkiem z salą koncertową i dobrze wyposażonymi klasami.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Jana Pawła II 23
05-303 Mińsk Mazowiecki

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/