Mercy Brown Cocktails & Swing

Mercy Brown Cocktails & Swing

Mercy Brown jest jednym z pierwszych prekursorów w Polsce tzw. barów speakeasy, czyli koncepcji ukrytego lokalu bez szyldu, o którym po prostu trzeba wiedzieć. Klimatu elitarności i wyjątkowości miejsca dopełniają wyśmienite koktajle podawane w eleganckim szkle, retro wystrój i wyposażenie lokalu oraz charakterystyczna muzyka z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Mercy Brown Cocktails & Swing organizuje także mikro wydarzenia artystyczne przeznaczone dla niewielkiej, wybranej liczby gości. Funkcjonowaniu lokalu towarzyszy aura tajemnicy, która przyciąga chętnych nowych wrażeń odkrywców.

Mercy Brown Cocktails & Swing – o obiekcie

Oprócz wyrafinowanych koktajlów i doskonałej obsługi, Mercy Brown zapewnia atrakcje artystyczne w postaci międzynarodowej burleski lub wysmakowanych koncertów jazzowych. Koncepcja miejsca zawarta jest w jego w nazwie #CocktailsandSwing. Zgodnie z myślą przewodnią lokalu to właśnie jakościowa rozrywka powinna być głównym daniem serwowanym w Cocktail Barze. Krakowski lokal został wyróżniony jako Coctail Bar Of The Year 2017 & 2018, a także znalazł się na liście 50 Best Discovery 2021.

Lokal udostępnia także swoje wyjątkowe wnętrze na spotkania biznesowe, bankiety, eventy po konferencji oraz prezentacje i premiery produktów. Odbywają się tutaj również prestiżowe rozdania nagród. Wśród dodatkowych atrakcji oferowanych przez lokal znajdują się także warsztaty koktajlowe, tastingi alkoholowe oraz degustacje kawowe. 

Mercy Brown Cocktails & Swing – wydarzenia 2022

Wydarzenia w Mercy Brown to m.in. cykliczne pokazy światowej burleski. Na występy zapraszane są takie europejski gwiazdy jak Angeliną Angelic, Arden Delacour czy Sonny Vargas. Mercy Brown Cocktails & Swing – wydarzenia 2022 to cykl niezwykłych wieczorów z dziewczynami z Golden Burleqsue, które wprowadzą widzów w świat zmysłowej i eleganckiej kobiecości, pięknie zdobionych gorsetów oraz nastrojowej muzyki retro. Oprawie muzycznej towarzyszyć będzie szampan i wykwintne koktajle.

W sezonie burleskowym 2022 pojawi się także Prague Burleqsue z charyzmatycznym Sonny’m Vargas. Występom towarzyszyć będą bogate kostiumy, zmysłowy taniec, fantastyczna muzyka oraz atmosfera lat 20. Wyrafinowane wydarzenie w Mercy Brown Coctails & Swing łączy ekskluzywną modę, humor oraz fascynujące historie, w których mogą się z łatwością odnaleźć współczesne kobiety oraz mężczyźni. 

Mercy Brown Cocktails & Swing – koncerty 

W klimatycznym klubie miały także miejsce kameralne koncerty. Mercy Brown Coctails & Swing ugościł m.in. Monikę Borzym z nastrojowym akompaniamentem Krzysztofa Dysa. Odbyło się tu także „Bliskie Spotkania” z Urszulą Dudziak, która nie tylko dała wspaniały koncert, ale także otworzyła się przed publicznością w rozmowie. Towarzyszyła jej Aga Zaryan, jedna z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie.

Mercy Brown Cocktails & Swing – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty Mercy Brown Cocktails & Swing można nabyć w sprzedaży online lub na miejscu w lokalu. 

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Mercy Brown Cocktails & Swing?
    Mercy Brown Cocktails & Swing znajduje się przy ul. Straszewskiego w Krakowie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Mercy Brown Cocktails & Swing?
    W Mercy Brown Cocktails & Swing odbył się koncert Urszuli Dudziak i Agi Zaryan pt. „Bliskie Spotkania”. Na scenie wystąpiła także Monika Borzym. W lokalu cyklicznie odbywają się także wystąpienia światowych gwiazd burleski.

  • Kiedy został utworzony Mercy Brown Cocktails & Swing?
    Mercy Brown Cocktails & Swing to stosunkowo nowy lokal na mapie Krakowa. Ekskluzywny Coctail Bar funkcjonuje od kilku lat, szybko doczekał się jednak uznania ze strony klientów oraz krytyków gastronomicznych. 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mercy Brown Cocktails & Swing
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Floriana Straszewskiego 28
31-113 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/