Mazowiecki Instytut Kultury

Mazowiecki Instytut Kultury

Zapraszamy na pokaz bajki O królewnie, która nie potrafiła się śmiać. Bajkę opowie Ania Woźniak, a akompaniować jej będą Natalia Czekała oraz Krzysztof Guzewicz z zespołu T/Aboret. Stream poniżej. 

 

 

Mazowiecki Instytut Kultury znajduje się przy ulicy Elektoralnej 12 w Warszawie. Organizuje szereg inicjatyw artystycznych i edukacyjnych takich jak koncerty, festiwale, wystawy czy warsztaty. W obrębie MIK działają różne jednostki. Jedną z nich jest Teatr Mazowiecki, który wystawia spektakle zarówno w siedzibie głównej, jak i na terenie całego Mazowsza. Jego celem jest dotarcie w szczególności do miejscowości z ograniczoną ofertą kulturalną.

Instytut jest doskonałym miejscem dla miłośników tańca. Odbywa się tutaj Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego - Warsaw Dance Days, na którym prezentowały się polskie zespoły takie jak Krakowski Teatr Tańca czy Warszawski Teatr Tańca oraz artyści zagraniczni, między innymi Victoria Krajina, Michelle Azdajic czy Teatr Tańca Vidlunnja.

 

Ciekawym projektem MIK jest także Mazowiecka Akademia Tańca, która oferuje kursy instruktorów tańca ludowego, współczesnego, towarzyskiego i jazzowego.

 

Mazowiecki Instytut Kultury jazz to cykl koncertów „Swing Club”, podczas których rozbrzmiewa jazz, muzyka latynoska, etniczna, rozrywkowa – od lat dwudziestych XX w. poprzez polskie przed- i powojenne oraz współczesne przeboje, piosenkę literacką i autorską.

Teatr Mazowiecki 

Teatr Mazowiecki jest częścią Mazowieckiego Instytutu Kultury. Ideą Teatru Mazowieckiego jest wystawianie artystycznych spektakli z udziałem najlepszych polskich aktorów. Repertuar Teatru Mazowieckiego pełen jest różnorodnych spektakli, które zainteresują każdego. Wspólnie z partnerami z regionu Teatr Mazowiecki chce wykorzystać potencjał Mazowsza i razem budować kulturę, wiedzę teatralną oraz kształtować gusta artystyczne.

 

Teatr Mazowieckiego Instytutu Kultury to także Festiwal Teatralny InQbator, odbywający się w Ostrołęce. Składają się na niego spektakle sceniczne i plenerowe, warsztaty, działania performatywne, a także spotkania z wybitnymi twórcami teatru.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mazowiecki Instytut Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Elektoralna 12
00-139 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/