Krakowski Teatr Variete

Krakowski Teatr Variete

Szukasz klimatycznego miejsca z duszą, które nie jest tak komercyjne jak inne miejscówki w mieście? Krakowski Teatr Variete zaprasza w swoje progi szczególnie osoby interesujące się lekkim repertuarem teatralnym. Od kilkunastu lat właśnie taką formą rozrywki karmi swoją publiczność Krakowski Teatr Variete. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz tu innych wydarzeń.

Od 30 kwietnia 2014 Krakowskiego Teatrowi Variete przyznano Status Instytucji Kultury. Stało się to po 12 latach intensywnych działań oraz prób decyzją Rady Miasta Krakowa. Obiekt podlega kierownictwu Janusza Szydłowskiego i Agnieszki Miki-Kotłowskiej, którzy uczynili z Teatru miejsce spotkań Krakowian i nie tylko.

Teatr jest przedstawiany jako instytucja artystyczna – najmłodsza scena teatralna w Krakowie specjalizująca się w rozrywce na najwyższym poziomie. Nie jest przesadą stwierdzenie, że repertuar w tym koncerty w Krakowskim Teatrze Variete są godne wystawiania na światowych scenach musicalowych Broadwayu i West Endu.

Krakowski Teatr Variete – wydarzenia

Zastanawiasz się, jakie są tutejsze ciekawe wydarzenia? Krakowski Teatr Variete zaprasza na do zapoznania się z aktualnym repertuarem. Organizowane są tutaj:

 • spektakle,
 • koncerty (bilety na koncerty dostępne na ebilet.pl)
 • występy gościnne znanych i mniej popularnych osób z szeroko rozumianej branży rozrywkowej.

Jednym z ciekawszych wydarzeń w Krakowskim Teatrze Variete w ostatnim czasie była rewia VARIETE's Great Revue, podczas której widownia mogła zachwycić się niesamowitymi zdolnościami akrobatycznymi, za które odpowiadają Martyna Pytel i Jacek Marks.

Krakowski Teatr Variete – wydarzenia 2022

Jeżeli już teraz myślisz o tym, jakie wydarzenia ma do zaoferowania Krakowski Teatr Variete w obecnym roku, to zapewniamy, że nadchodzące miesiące będą niezwykle ciekawe. Abyś mógł wciąć w nich udział nie zapomnij o wcześniejszej rezerwacji – bilety na koncerty i spektakle są dostępne w kasie teatru, jak również online na stronie eBilety.pl.

Krakowski Teatr Variete – koncerty

Lubisz obcowanie z muzyką, a na myśl o wieczorze spędzonym na koncercie w Krakowskim Teatrze Variete masz ciarki? Już teraz sprawdź bilet na koncerty, które znajdują się w sprzedaży na portalu eBilet.pl i zarezerwuj je dla siebie, swojej rodziny oraz przyjaciół.

Krakowski Teatr Variete – bilety

Wybierasz się do Krakowskiego Teatru Variete? Bilety na wybrane eventy kupisz w kasie lub online na stronie eBilety.pl

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Krakowski Teatr Variete?
  Lokalizacją, w której działa Krakowski Teatr Variete jest ul. Grzegórzecka 71, 31-559 Kraków.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Krakowskim Teatrze Variete?
  Na deskach Teatru odbywały się liczne występy artystyczne, spektakle teatralne, muzyczne oraz wiele innych. Możesz sprawdzić recenzje i fotorelacje z tych wydarzeń.

 • Kiedy został utworzony Krakowski Teatr Variete?
  Krakowski Teatr Variete działa w zabytkowym budynku dawnego kina Związkowiec wzniesionego w 1938 roku. Swoją działalność rozpoczął kilkanaście lat temu, a od 2014 funkcjonuje jako obiekt mający Statut Instytucji Kultury.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Krakowski Teatr Variete
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Grzegórzecka 71
31-559 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/