Koniński Dom Kultury

Koniński Dom Kultury

Koniński Dom Kultury jest mocno związany z tradycjami kulturalnymi, których wizytówką jest m.in. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych Debiuty, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, Rock z Mikołajem, a także kino Centrum, należące do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, jak również sieci kin Europa Cinemas.

Informacje o obiekcie

Koniński Dom Kultury działa m.in. w obszarze edukacji. Prowadzone są tu zajęcia z teatru, piosenki, tańca, filmu i fotografii. Młodzież czerpie wiedzę z ćwiczeń całymi garściami, co przekłada się na doskonałe wyniki w konkursach i festiwalach. W KDK organizowane są również spotkania w ramach


Salonu Poezji i Literatury oraz transmisje wydarzeń z Teatru Królewskiego w Londynie, a także Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

 

Koniński Dom Kultury działa w porozumieniu z samorządem Konina, współpracuje także z placówkami kultury w mieście. Jest otwarty na kooperację ze stowarzyszeniami, fundacjami i organizacjami pozarządowymi.

Koniński Dom Kultury – wydarzenia

Wydarzenia w Konińskim Domu Kultury od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Odbywają się tu zarówno spektakle teatralne, jak i koncerty znanych gwiazd estrady. Na scenie pojawili się Anna Maria Jopek, Zbigniew Wodecki, Edyta Geppert, Alicja Majewska, Enej, Maciej Maleńczuk, Ploretaryat oraz wielu innych muzyków.

 

Wśród wydarzeń w Koninie wyróżnić należy także niezwykłe przedstawienia teatralne, w których role odgrywają znani aktorzy serialowi i filmowi. Odbyły się tu spektakle Imię, Kochanie na kredyt, Lunch o północy, Dziwna para, Między łóżkami, Atrakcyjny pozna panią, Mayday, Szalone nożyczki, Prywatna klinika i inne.

 

Publiczność kocha dobrą zabawę i śmiech. Na scenie Konińskiego Domu Kultury widzów rozbawiły kabarety m.in. Jurki, Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Piotr Bałtroczyk, Tomasz Jachimek.

Koniński Dom Kultury koncerty 2022

Jakie wydarzenia odbędą się już niebawem w Konińskim Domu Kultury? Koncerty 2022 zapowiadają się niesamowicie! Na scenie pojawi się m.in. Artur Rojek w trasie koncertowej Bez końca. Artysta nie zwalnia tempa po sukcesie płyty Kundel oraz trasy koncertowej w odsłonie plenerowej i klubowej. To wielkie wydarzenie dla fanów muzyka!

 

Ciekawym wydarzeniem w Koninie będzie również spektakl Cudowna terapia w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Niezwykła historia małżeństwa, które stara się uratować relację – jak potoczą się ich losy? W rolach głównych pojawią się Dominika Ostałowska/Edyta Jungowska/Małgorzata Lewińska, Dariusz Kordek/Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk/Artur Pontek/Dariusz Taraszkiewicz. Za choreografię do przedstawienia odpowiadają znani z programu Taniec z Gwiazdami – Krzysztof Hulboj i Janja Lesar.

 

Koncerty 2022 w Konińskim Domu Kultury przypadną do gustu miłośnikom muzyki klasycznej. Już niebawem – Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński, na którym będzie można usłyszeć m.in. arie z Zemsty Nietoperza, Barona Cygańskiego, Księżniczki Czardasza, Krainy Uśmiechu, Skrzypka na dachu, walce i polki Johanna Straussa, Imre Kalmana oraz Franza Lehara. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniach – należy mieć przy sobie ważny bilet.

Często zadawane pytania dotyczące Konińskiego Domu Kultury

Gdzie znajduje się Koniński Dom Kultury?

Koniński Dom Kultury znajduje się w Koninie, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Niepodległości 1.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Konińskim Domu Kultury?

W Konińskim Domu Kultury odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. spektakle teatralne i koncerty. Na scenie zagrali m.in. Anna Maria Jopek, Edyta Geppert, Zbigniew Wodecki, Enej, Maciej Maleńczuk, Ploretaryat. Wśród przedstawień wyróżnić można spektakle Mayday, Szalone nożyczki, Prywatna klinika i inne.

 

Kiedy utworzony został Koniński Dom Kultury?

Koniński Dom Kultury utworzony został 6 listopada 1970 r.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koniński Dom Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Niepodległości 1
62-508 Konin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/