Klub Zaścianek

Klub Zaścianek

Klub Zaścianek Kraków znajduje się na ulicy Rostafińskiego 4. Gra się tu szeroko pojętą muzykę rockową. Jest miejscem z "duszą" i długą muzyczną tradycją. To tutaj zaczynali między innymi IRA, Coma i Lombard. Tutaj także Rysiek Riedel zagrał swój ostatni koncert.

Klub Zaścianek bilety na koncerty

Klub Zaścianek koncerty to występy wielu ciekawych zespołów i solistów z Polski i z zagranicy. Można tu usłyszeć artystów takich jak "Ted Nemeth", "Normalsi", Krzysztof Iwaneczko, "Żywiołak" czy Ania Karwan. W Zaścianku organizowane są także inne wydarzenia, takie jak poniedziałkowe jam sessions połączone z karaoke. Wtorki przeznaczone są na występy kabaretowe, a niedziele na rozgrywki Pub Quiz lub spotkania w ramach Zaścianka Świata. Klub Zaścianek bilety znajdziesz na eBilet! Zapisz się do naszego newslettera, aby wiedzieć, jakie są nadchodzące wydarzenia w Klub Zaścianek.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Zaścianek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Rostafińskiego 4
31-864 Kraków

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/