Klub Muzyczny Hol

Klub Muzyczny Hol

Klub Muzyczny Hol to stosunkowo nowe miejsce na muzycznej mapie Krakowa, które znajduje się w doskonale znanej mieszkańcom Hali Forum. Kultowa lokalizacja oraz imprezowy charakter lokalu sprawiają, że z miejsca się stał jednym z ulubionych miejsc Krakusów oraz odwiedzających miasto turystów. Otwarta przestrzeń klubu może pomieścić nawet 1500 osób. Przed klubem znajduje się plaża, na której mają miejsce letnie eventy.  Klub Muzyczny Hol jest miejscem spotkań towarzyskich oraz styczności z muzyką i sztuką. Jak deklarują właściciele lokalu,  scena klubu jest otwarta na wszystkie gatunki muzyki, od ciężkiego rockowego grania po modne elektroniczne brzmienie.

 

Centralne miejsce w klubie muzycznym Hol zajmuje rozległy Coctail Bar serwujący klasyczne koktajle oraz wymyślne autorskie kompozycje. We wnętrzu klubu znajduje się także scena z nagłośnieniem i profesjonalnym oświetleniem. W lokalu odbywają się koncerty, imprezy taneczne oraz inne muzyczne eventy. Klub Muzyczny Hol jest także miejscem występów komików i spotkań oraz dyskusji z ciekawymi gośćmi. W klubie można także obejrzeć transmisje zawodów sportowych na dużym ekranie. Bilety na koncerty, spotkania i wydarzenia w Klubie Muzycznym Hol można nabyć online lub na miejscu.

Klub Muzyczny Hol – wydarzenia

Wydarzenia w klubie Muzycznym Hol to cały przekrój rozrywkowych i muzycznych propozycji. Na klubowej scenie prowadzone są spotkania z artystami, kabareciarzami oraz podróżnikami. Tylko w tym roku goście klubu był Karol Modzelewski w programie „Afryka”. W klubie odbywają się także imprezy tanczene , jak latynoska Fiesta! w Hali Forum, czy elektroniczne Interdisco z DJ-em Wąsem.  Klub organizuje także imprezy sylwestrowe.

Klub Muzyczny Hol– koncerty 2022

Krakowski Klub Muzyczny Hol posiada w pełni profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako miejsce wystąpień muzycznych. Klub Muzyczny Hol koncerty 2022 to m.in. sugar-pop w wykonaniu Marie, chill zespołu RETO oraz  mocne rockowe granie zespołu Azareth i Zombi. Na scenie pojawi się także kanadyjska piosenkarka Michelle Gurevich oraz One Morning Left.

 

FAQ

  • Gdzie znajduje się Klub Muzyczny Hol?
    Klub Muzyczny Hol znajduje się przy ulicy Marii Konopnickiej 28. Adres znany jest przede wszystkim ze względu na brutalistyczną architekturę Hotelu Forum, w którym zlokalizowany jest klub. Zakole Wisły z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu należy do jednych z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klub Muzyczny Hol?
    W Klubie Muzycznym Hal odbyły się liczne wydarzenia, koncerty i spotkania. Na klubowej scenie wystąpił m.in. Karol Modzelewski w programie „Afryka” oraz zagrał Dj Wąs.  Koncerty 2022 w Klubie Muzycznym Hol   to m.in. występ Phillipa Brackena Band, Sean Nicholas Savage oraz koncert Gramy dla Ukrainy. Klubokawiarnia regularnie gości DJ-ów i przedstawicieli muzyki elektronicznej. Bilety na wydarzenia klubokawiarni OPO dostępne są w sprzedaży online i na miejscu.

  • Kiedy został utworzony Klub Muzyczny Hol?
    Klub Muzyczny Hol jest częścią koncertowo-imprezowo-gastronimicznego kompleksu Forum. Odnowiona przestrzeń została oddana do użytku latem 2021.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Muzyczny Hol
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Marii Konopnickiej 28
30-307 Kraków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/