Jazz Club Hipnoza

Jazz Club Hipnoza

Jazz Club Hipnoza to ważny punkt na mapie Katowic. Funkcjonuje od 2002 roku i nieprzerwanie dba o dostarczanie mieszkańcom Śląska (i nie tylko!) najlepszej muzyki na żywo. Odbywają się tu wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – imprezy i koncerty dla fanów muzyki i spotkań z ulubionymi artystami. Zaletą lokalu Jazz Club Hipnoza jest niebanalny wystrój, aranżacja w starym stylu (lampy, fotele etc.), dużo przestrzeni i przede wszystkim – muzyka na żywo. 

Jazz Club Hipnoza - o obiekcie

Organizowane są tu koncerty jazzowe na światowym poziomie. Muzyka w stylu jazz, downtempo i ambient zachwyci nie tylko fanów danego gatunku – wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród miłośników różnych stylów muzycznych. W klubie Hipnoza funkcjonuje również restauracja, w której serwowane są potrawy kuchni polskie, rosyjskiej i włoskiej.

Klub Hipnoza  wydarzenia i koncerty

Klub Hipnoza funkcjonuje w Katowicach od 2002 roku. Od początku jego istnienia odbyło się tu wiele wydarzeń – imprezy muzyczne i koncerty biletowane. Na scenie pojawiły się znane gwiazdy muzyki jazzowej i nie tylko. Wśród nich wymienić należy m.in. Marcina Wasilewskiego, Joannę Dudę, Adama Bałdycha Quartet, Novikę i wielu innych, polskich muzyków.

Od 2009 w Katowicach co roku odbywa się festiwal Tauron Nowa Muzyka, prezentujący muzykę z pogranicza elektroniki i jazzu. W ramach cyklu Before i After TNM mają tu miejsce koncerty, które przygotowują słuchaczy do wydarzeń głównych, a także zaspokajają niedosyt muzyczny po ich zakończeniu. W klubie Hipnoza w Katowicach wystąpili z tej okazji Mary Komasa, Jon More, Red Axes, Sid Le Rock, Pablopavo i Ludziki, Qba Janicki.

Klub Hipnoza koncerty 2021/2022

Jakie koncerty w klubie Hipnoza odbędą się w najbliższym czasie? Na scenie pojawi się Kassa Overall – muzyk jazzowy, piosenkach, perkusista i producent, inspirujący się Elvinem Jonesem i Billym Hartem. Łączy hip-hopowe techniki produkcji z elektroniczną i jazzową awangardą. Kassa Overall pojawi się w Jazz Club Hipnoza już w listopadzie. Aby móc wziąć udział w wydarzeniu wystarczy kupno biletu.

 

Klub Hipnoza w Katowicach ugości także Robaga Wruhme, który pojawił się już na Górnym Śląsku, na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Muzyk określany jest jako weteran sceny klubowej. Zagra swój nowy set już 10 listopada 2021 roku.

 

W najbliższym czasie w klubie Hipnoza – koncert Grandbrothers, performerów, którzy często goszczą w europejskich klubach i filharmoniach. Pojawili się w Katowicach m.in. na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Duet wydał do tej pory trzy albumy, w tym najnowszy All The Unknown, który ukazał się w 2021 roku. Muzycy tworzą swoje kawałki na fortepianie, aparaturze domowej roboty i specjalnego oprogramowania komputerowego. Połączenie tych elementów daje niepowtarzalny efekt, który zachwyca publiczność i fanów zespołu. Erol Sarp i Lukas Vogel pojawią się w Katowicach już w listopadzie 2021 roku. Bilety na wydarzenie to gwarancja możliwości spotkania artystów na żywo.

Często zadawane pytania dotyczące Jazz Clubu Hipnoza

Gdzie znajduje się Jazz Club Hipnoza?

Jazz Club Hipnoza znajduje się w Katowicach, na placu Sejmu Śląskiego w dzielnicy Śródmieście.

 

Kiedy został wybudowany Jazz Club Hipnoza?

Jazz Club Hipnoza otwarty został 11 lutego 2002 roku w budynku należącym obecnie do CKK.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w klubie Hipnoza?

W klubie Hipnoza odbyło się wiele wydarzeń, imprez i koncertów. Wśród artystów muzycznych, którzy pojawili się na scenie, wymienić można Mary Komasę, Jona More, Hypercolor, Sid Le Rock, Tim Berne, Adam Bałdych Quartet, Fisz Emade Tworzywo, Robag Wruhme, Novika i inni. Odbyły się tu wydarzenia, takie jak JazzArt Festival, Ars Cameralis, oraz Before i After Tauron Nowa Muzyka.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jazz Club Hipnoza
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/