Hala sportowa Relax

Hala sportowa Relax

Hala sportowa Relax mieści się przy ulicy 3 Maja 6b w Piotrkowie Trybunalskim i wchodzi w skład kompleksu OSIR Piotrków Trybunalski. Obiekt wyposażony jest w widownię, która może pomieścić jednocześnie do 800 uczestników wydarzenia. Płyta boiska służy do rozgrywania  meczów w piłkę ręczną, koszykówkę czy siatkówkę. Swoje mecze grają tutaj występująca w PGNiG Superlidze Kobiet MKS Piotrcovia oraz drużyna MKS Piotrkowianin, która rywalizuje w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Ponadto w Hali sportowej Relax Piotrków Trybunalski odbywają się zawody oraz turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe w zapasach w stylu klasycznym i badmintonie. W miejscu tym można także organizować koncerty, imprezy kulturalne i różnego rodzaju targi. Na terenie Hali sportowej Relax Piotrków Trybunalski znajduje się również sala konferencyjno-szkoleniowa.

Hala sportowa Relax Bilety

Aktualne bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne w Hali sportowej Relax znajdziesz na portalu eBilet.pl – sprawdź już teraz.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala sportowa Relax
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

3 Maja 6b
97-200 Piotrków Trybunalski
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/