Teatr Miejski w Gliwicach

Teatr Miejski w Gliwicach

Teatr Miejski w Gliwicach, powołany pod koniec 2016 roku, kontynuuje tradycję Gliwickiego Teatru Muzycznego, a wcześniej Operetki Śląskiej. Gliwicki Teatr Muzyczny, przez blisko 15 lat na swojej scenie wystawiał najlepsze musicale (Ragtime, Grają naszą piosenkę) i spektakle operetkowe (Wesoła wdówka, Księżniczka czardasza, Orfeusz w piekle). W 2016 roku, wraz ze zmianą dyrektora i kierunku artystycznego, Teatr nabrał cech teatru dramatycznego. Powiększyła się również przestrzeń teatralna i obecnie spektakle wystawiane są na Scenie Dużej, Małej Scenie, Scenie Bajka i Scenie przy Alei Przyjaźni.

Teatr Miejski w Gliwicach repertuar

W 2017 roku nowopowstały Teatr Miejski przygotował dla widzów szereg premier spektakli takich jak O Józku, który grał bigbit, Psie serce, Ach, jak cudowna jest Panama, Dom Spokojnej Młodości. Placówka prowadzi także okołoteatralną działalność edukacyjną dla widzów w każdym wieku w ramach spotkań Teatru Seniora, Dziecięcego Studia Teatralnego i Lekcji teatralnych.

Teatr Miejski w Gliwicach Bilety  

Teatr Miejski w Gliwicach bilety znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Sprawdź co nowego w repertuarze i zobacz najlepsze spektakle sezonu!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr Miejski w Gliwicach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Nowy Świat 55/57
44-100 Gliwice

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/