EXPO XXI

EXPO XXI

Bilety

EXPO XXI to centrum wystawowe, w którym odbywają się wydarzenia różnego rodzaju – od targów, seminariów, konferencji, przez pokazy mody, bankiety, aż po imprezy kulturalne i sportowe. Zlokalizowany jest przy ulicy Prądzyńskiego 12, na warszawskiej Woli, w bliskiej odległości od Dworca Zachodniego i Centralnego, lotniska im. Fryderyka Chopina. Kompleks EXPO XXI odwiedza rocznie nawet kilkaset tysięcy osób.

EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie

Główna część obiektu do użytku została oddana w 2001 roku, natomiast w 2009 roku rozbudowano go o halę nr 4. Na tę chwilę EXPO XXI w Warszawie to 20 000 m2 powierzchni, na którą składają się cztery hale, 10 sal konferencyjnych i obszar ekspozycji zewnętrznej z parkingiem, mieszczącym 1500 samochodów.

 

EXPO XXI to przestrzeń do organizacji eventów różnego rodzaju, włącznie z wydarzeniami, które wymagają odpowiedniej scenografii, nagłośnienia, cateringu i miejsc noclegowych. Obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych – posiada jednopoziomowe hale, podjazdy, specjalne miejsca parkingowe, toalety i windę. EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie jest członkiem, ICCA, Warszawskiej Organizacji Turystycznej, UFI, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce.

Koncerty w EXPO XXI

W centrum wystawowym EXPO XXI miały miejsce wielkie wydarzenia – koncerty gwiazd, spektakle, festiwale. Każdy z eventów przyciągnął wielu gości, pragnących zobaczyć ulubionych artystów na żywo. Kto odwiedził EXPO XXI? Koncertowali tu m.in. Pentatonix i Melanie Martinez. To właśnie w tym miejscu odbyły się Viva Comet 2011 i 2012, The Musical Box i Festiwal Tańca Let’s Dance. EXPO XXI bilety na wydarzenia sprzedawały się w zawrotnym tempie.

 

EXPO XXI w Warszawie nie próżnuje – w przygotowaniu są kolejne, niezwykłe eventy. Wystąpią tu gwiazdy światowego formatu, na które czeka cała Polska! Alanis Morissette World Tour w listopadzie 2021, Bullet For My Valentine w styczniu 2022, Nothing But Thieves w kwietniu 2022, ikona electropopu Roisin Murphy w maju 2022, Yungblud – Life On Mars Tour w maju 2022, Alt-J w lipcu 2022 – koncerty EXPO XII to gwarancja świetnej atmosfery i doskonałej zabawy!

 

Co będzie się działo w EXPO XXI? Koncerty 2022 to największa, choć nie jedyna grupa wydarzeń, jakie będą miały miejsce w kompleksie. Polskę odwiedzi Sasha Velour, drag queen i jej niezwykłe show z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom odkrywania własnego „ja”.  Niezwykłe efekty specjalne, reżyseria, choreografia, iluzja i złudzenia – tak po krótce opisać można Smoke & Mirrors Tour.

Często zadawane pytania dotyczące obiektu 

Gdzie znajduje się kompleks EXPO XXI?

Kompleks EXPO XXI znajduje się w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 na Woli, w bliskiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina, Dworca Centralnego oraz Zachodniego. Centrum wystawowe jest doskonale skomunikowane z miastem – można tu dojechać metrem, tramwajem lub autobusem.

 

Kiedy został wybudowany kompleks EXPO XXI?

Główną część EXPO XXI w Warszawie wybudowano w 2001 roku, osiem lat później – w 2009 roku – obiekt powiększono o halę nr 4.

 

Jakie koncerty odbyły się w EXPO XXI?

W EXPO XXI odbywają się różne wydarzenia – wystawy, pokazy mody, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się koncerty – to właśnie w EXPO XXI wystąpiły takie gwiazdy, jak Melanie Martinez i Pentatonix. Odbyły się tu Pure Festival, Viva Comet 2011 i 2012, Festiwal Tańca Let’s Dance, The Musical Box i wiele innych.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

EXPO XXI
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/