Event Center G38

Event Center G38

Event Center G38 to sala koncertowa o imponującej powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Mieści się w Koszalinie i organizowanych jest w niej wiele interesujących wydarzeń. Na terenie obiektu został zamontowany profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy, duża scena oraz bogato wyposażony bar. Miejsce uchodzi za niezwykle klimatyczne, dlatego koncerty w Event Center G38 jest zawsze tłumnie odwiedzane, a wszystkie wydarzenia cieszą się tutaj dużą popularnością.

Ta ogromna, nowoczesna sala koncertowa udostępnia możliwość organizowania wydarzeń przez firmy zewnętrzne, które mają pomysł na event, lecz potrzebują ciekawego i bezpiecznego zaplecza do jego przeprowadzenia. Dzięki temu każdy miesiąc działalności Event Center G38 oznacza wiele koncertów, stand up’ów czy innych wydarzeń głównie o charakterze muzycznym.

Event Center G38 – wydarzenia

Wydarzenia w Event Center G38 to zawsze solidna porcja dobrej zabawy, muzyki, rozrywki i okazji do zintegrowania się oraz poznania nowych osób. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wziąć udział w najciekawszych eventach w swoim mieście, to koniecznie sprawdź nadchodzące wydarzenia. Event Center G38 gwarantuje, że nie będzie nudy!

Event Center G38 – wydarzenia 2022

Event Center G38 wydarzeniami 2022 pokazuje, że ma ambitne plany na nadchodzący rok. Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy, Antoni Syrek-Dąbrowski, Piotrek Szumowski. To tylko niektóre z wydarzeń, które elektryzowały mieszkańców Koszalina w tym roku. Uczestnicy zdobyli bilety na koncerty online, bo to najwygodniejsza i najpewniejsza droga dostania przepustki na ważne imprezy w mieści.

Jakie wydarzenia 2022 w Event Center G38 czekają nas jeszcze w tym roku? Jedną z największych atrakcji będzie muzyczne wydarzenie Event Center G38, w ramach którego na deskach klubowej sceny wystąpi reaktywowana po latach formacja T.Love. Bilety na koncerty są jak zawsze dostępne na stronie eBilet.pl

Event Center G38 – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Event Center G38 ma niezwykle ciekawą i różnorodną ofertę. Tylko w kwietniu 2022 występowali tu tacy artyści jak LemOn, Łydka Grubasa czy Mateusz Socha. Bilety na koncerty zawsze sprzedają się w dużych ilościach, dlatego nie zwlekaj z decyzją o wybraniu się na dowolny event – zabierz bliskich przyjaciół ze sobą i razem spędźcie wspaniały czas w Event Center G38.

Event Center G38 – bilety

Wybierasz się na wydarzenie organizowane w Event Center G38? Bilety na koncerty, stand-up’y i inne eventy są dostępne w sprzedaży online na stronie eBilet.pl. Nabędziesz je także w kasach obiektu – o dostępność możesz pytać telefonicznie lub online, wysyłając maila na adres eventcenterg38@gmail.com

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Event Center G38?
    Sala koncertowa Event Center G38 mieści się przy ulicy Gnieźnieńskiej 38, 75-950 Koszalin.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Event Center G38?
    Event Center G38 nieustannie zapewnia swoim gościom ciekawe atrakcje oraz wydarzenia, które cieszą się dużą popularnością. W ostatnim czasie takimi eventami były koncerty Czerwonej Piłeczki, Dżemu, De Łindows, Zenka Kupatasa, Gutka czy Farben Lehre.

  • Kiedy zostało utworzone Event Center G38?
    Event Center G38 to nowe miejsce na mapie kulturowych wydarzeń Koszalina. Zostało otwarte w 2019 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Event Center G38
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Gnieźnieńska 38
75-736 Koszalin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/