Dom Kultury "Świt"

Dom Kultury "Świt"

Dom Kultury Świt w Warszawie to prężnie działająca od niemal 70 lat instytucja kultury, która w ramach swojej działalności organizuje wydarzenia z szeroko pojętego zagadnienia kultury i sztuki, a także zajęcia edukacyjne i warsztaty dla młodzieży i osób dorosłych. Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Domu Kultury Świt w Warszawie – koncerty, spektakle, pokazy kinowe i wiele innych ciekawych eventów zobaczysz dzięki Fan Alertowi i biletom dostępnym na eBilet.pl.

Dom Kultury Świt w Warszawie – wydarzenia

W domu Kultury Świt w Warszawie wydarzenia kulturowe odbywają się regularnie i obejmują bardzo szeroki zakres działań. W DK Świt możesz uczestniczyć m.in. w koncertach, spektaklach, pokazach kinowych, imprezach dla dzieci, eventach ogrodniczych czy mnóstwie różnorodnych zajęć z zakresu warsztatu artystycznego i pozaartystycznego, np. zajęciach z programowania czy języków obcych.

Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty

Jednym z ciekawszych miejsc w stolicy, w którym można posłuchać muzyki na żywo, jest właśnie Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty odbywają się tam w ramach czterech kategorii, spośród których każda promuje inny rodzaj inspirującej, nowej muzyki.

 • Scena Obrzędowa – folkowe, nierzadko mistyczne dźwięki muzyki ludowej. Jeśli interesują Cię tego typu brzmienia, odwiedź Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty 2022 w ramach Sceny obrzędowej zagrają m.in. Derwana, Dikanda, Córa Mary czy Żniwa.
 • Scena Alternatywna – projekt, w ramach którego występują artyści łamiący schematy, szukający nowych, ambitnych i niebanalnych rozwiązań.
 • Scena Świt – kolejny projekt muzyczny stworzony przez Dom Kultury Świt w Warszawie – koncertowe wydarzenia z w jego zakresie obejmują występy nowych, dopiero odkrytych artystów, preferujących różne style muzyczne.
 • Jazz w Świcie – w DK Świt nie mogło zabraknąć koncertów jazzowych. Na miejscu oraz na eBilet.pl możesz znaleźć bilety na koncerty jazzowych muzyków z Polski i zagranicy.

Interesuje się koncertami w DK Świt w Warszawie? Ustaw Fan Alert dla tego miejsca, a otrzymasz od nas powiadomienie na temat wydarzeń muzycznych w Domu Kultury Świt w Warszawie. Dzięki eBilet.pl możesz kupić też bilety na koncerty w Świcie i inne wybrane wydarzenia.

 

FAQ

 • Gdzie znajduje się Dom Kultury Świt w Warszawie?
  Główny budynek Domu Kultury Świt w Warszawie znajduje się przy ulicy Piotra Wysockiego 11 w dzielnicy Targówek. Jednak w ramach DK Świt funkcjonują lub będą funkcjonować jeszcze trzy placówki:
  • ARTHOUSE Kołowa – jest to modernizowany kompleks przy ulicy Kołowej 18, na terenie byłego Gminnego Klubu Piłkarskiego. Z inicjatywy DK Świt i przy współudziale mieszkańców Targówka powstaje tam ośrodek, który będzie skupiał wokół siebie działania za zakresu kultury, sportu, rekreacji, animacji społecznej, edukacji.
  • Artenum i Dom Otwarty to kolejne dwie placówki kulturowe, które powstają przy w lokalach przy ulicy Radzymińskiej 121 oraz Radzymińskiej 123. Głównym założeniem inicjatywy jest stworzenie komplementarnej przestrzeni przeznaczonej do działań kulturowych dla osób z niepełnosprawnościami.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Domu Kultury Świt w Warszawie?
  Dom Kultury Świt w Warszawie to aktywnie działająca instytucja, w której regularnie odbywają się koncerty, spektakle, wytrawy, warsztaty oraz wiele innych wydarzeń z zakresu szeroko pojętej kultury.

 • Kiedy utworzony został Dom Kultury Świt w Warszawie?
  Dom Kultury Świt w Warszawie powstał w roku 1954. W oddalonej od Śródmieścia i Centrum dzielnicy był od dawana wyczekiwaną przez mieszkańców powojennej Warszawy inicjatywą.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dom Kultury "Świt"
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wysockiego 11
03-371 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/