Chmury

Chmury

Klubokawiarnia Chmury na warszawskiej Pradze to wyjątkowy lokal w zaadaptowanej starej drukarni, w którym organizowane są rozmaite wydarzenia muzyczne, kulturalne i okolicznościowe. Chmury znajdują się na klimatycznym podwórku, przy ul. 11 listopada 22 i od 2012 roku odbyło się tam już ponad 600 niszowych wydarzeń muzyczno-kulturalnych. Celem działalności klubokawiarni jest stworzenie przestrzeni dla organizacji, grup, ludzi, którzy mogą tam zaprezentować swoją twórczość. 

Chmury Warszawa - koncerty i wydarzenia

Oprócz koncertów w Chmurach odbywają się również spektakle na żywo, wykłady, imprezy dj’skie, zbiórki, benefity, wyprzedaże garażowe, imprezy zamknięte. W klubokawiarni Chmury Warszawa dużo się dzieje. W lipcu tego roku to wyjątkowe miejsce odwiedziły dwa zespoły muzyczne: Karl's Bands and The Mannequins oraz The End.

 

Karl's Bands and The Mannequins to grupa, która lubi mieszankę muzyki oryginalnej i dźwięków ze starych czasów. The End zaś to zespół hardrockowy, który powstał w 2015 roku. Kolejny koncert w klubokawiarni odbył się w klimacie alternatywnego rapu. Na deskach klubu pojawił się Bakun + SVET + Duchy of Warsaw. Jednym z ważniejszych dla Chmur wydarzeń w sierpniu były koncerty organizowane w ramach Satans Summer V, tamtego wieczoru wystąpili Luna Aura i po raz pierwszy Talachan.

 

Klubokawiarnia Chmury  koncerty to zarówno mroczne, hardrockowe klimaty, jak i takie które wprowadzają słuchacza w magiczny świat baśni. Jednym z koncertów jak liryczna opowieść był występ sióstr Małgorzaty i Agnieszki Findysz przy dźwiękach pianina.  Niedługo później w klubie miało miejsce kolejne muzyczne wydarzenie - koncert Kurkiewicza - synth punk i Ewy Sad, która tworzy muzykę  psych pop, witch rap, post-hiphop. Blokowisko i Lukier to następne wydarzenie, które uświetniło letni wieczór gościom klubokawiarni. Jest to duet współtworzony przez Macieja Jurgę oraz Cezarego Zielińskiego. Zespół zadebiutował w 2018 roku, źródło ich brzmienia to przede wszystkim post-punkowe ruchy z lat 80. z elementami coldwave, ambient, dub czy post-rock.

 

Klubokawiarnia Chmury to miejsce wyjątkowe, gdzie można posłuchać i uczestniczyć w wydarzeniach niszowych, niepopularnych, oryginalnych. Bilety na nadchodzące imprezy dostępne są na naszej stronie internetowej. Sprawdź, co będzie się działo w Chmurach!

Często zadawane pytania dotyczące klubokawiarni Chmury

Gdzie znajduje się klubokawiarnia Chmury?

Klubokawiarnia Chmury znajduje się w Warszawie przy ul. 11 listopada 22, w dzielnicy Praga-Północ.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w klubokawiarni Chmury?

Od 2012 roku klubokawiarnia Chmury zorganizowała ponad 600 wydarzeń. Wśród nich znajdują się koncert czeskiego zespołu VOLE, warszawsko-lubelski BLISS czy Franek Warzywa & Młody Budda.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Chmury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

11 Listopada 22
03-436 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/