Centrum Matecznik Mazowsze
Centrum Matecznik Mazowsze

Centrum Matecznik Mazowsze

Centrum Matecznik Mazowsze to wielofunkcyjny obiekt o wyjątkowej estetyce i użyteczności. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na realizację ciekawych wydarzeń i projektów kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych. Powstał dzięki środkom, przekazanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Sala widowiskowo-edukacyjna została otwarta 17 października 2009 roku.

Centrum Matecznik Mazowsze  o obiekcie

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach znajduje się na obszarze Pałacowo-Parkowego Zespołu Zabytkowego w Karolinie. Znajduje się on pod opieką konserwatora zabytków. Sąsiaduje on z lasami nadleśnictwa Chojnów. To miejsce o szczególnym klimacie, atmosferze, dobrej lokalizacji, z bazą noclegową i gastronomiczną.

 

Centrum Matecznik Mazowsze pełni funkcję bazy warsztatowo-szkoleniowej i koncertowej Zespołu Mazowsze, ale nie tylko. Odbywają się tu różnorodne zajęcia – rękodzieła, kulinarne, związane z tradycją regionu mazowieckiego, krajową i kulturą innych narodów. Obiekt ma przyczynić się to aktywizacji gminy, powiatu, województwa i lokalnej społeczności. Wśród wydarzeń, organizowanych w Centrum, znajdują się koncerty znanych artystów i muzyków, festiwale artystyczne, spektakle teatralne i wiele innych.

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach – wydarzenia i koncerty

Ogromną popularnością cieszą się spektakle w Centrum Matecznik Mazowsze. Bilety na przedstawienia sprzedają się jak świeże bułeczki. Widzowie mają okazję podziwiać znanych i lubianych aktorów serialowych i filmowych. Wśród minionych wydarzeń wyróżnić należy sztukę Pod niemieckimi łóżkami, na podstawie książki Justyny Polańskiej, w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego. To historia o polskich celebrytach, cieniach i blaskach sławy w zetknięciu z ciężką sytuacją w kraju. W spektaklu wystąpili Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Bartłomiej Kasprzykowski.

 

W 2016 roku odbył się w Centrum Matecznik Mazowsze koncert Folkowe wariacje Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka, który reprezentował Polskę na Międzynarodowych Festiwalach Folklorystycznych w Maroko, na Cyprze, we Francji, Chorwacji, Portugalii, oraz w Tajwanie. Zaprezentowali folklor Polski w ciekawych choreografiach i aranżacjach muzycznych. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach – wydarzenia 2021/2022

A już niebawem w Centrum Matecznik Mazowsze – spektakle teatralne i koncerty, których nie można przegapić. Aby uczestniczyć w wydarzeniach należy zaopatrzyć się w bilet, upoważniający do wejścia do obiektu. Przed wami niezwykły spektakl komediowy Kiedy kota nie ma w domu, w reż. Andrzeja Rozhina, niezwykły Koncert Wiedeński oraz Polski Balet Królewski: Dziadek do orzechów. Będzie się działo!

 

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Matecznik Mazowsze

Gdzie znajduje się Centrum Matecznik Mazowsze?
Centrum Matecznik Mazowsze znajduje się na terenie Pałacowo-Parkowego Zespołu Zabytkowego zlokalizowanego w Karolinie, w Otrębusach, nieopodal Warszawy.


Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Matecznik Mazowsze?
W Centrum Matecznik Mazowsze odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – koncertów i spektakli teatralnych. Wśród nich wymienić należy przedstawienie Pod niemieckimi łóżkami, koncert Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka Folkowe wariacje oraz występ Węgierskiego Państwowego Zespołu Ludowego - Hungarian State Folk Ballet.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Matecznik Mazowsze
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/