Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej to gliwicki obiekt przystosowany do organizacji konferencji, kongresów, koncertów, spektakli, wernisaży i innych wydarzeń kulturalnych. Posiada trzy kondygnacje o łącznej powierzchni 6000 m2, na które składają się między innymi sale wykładowe, szatnia, bufet oraz sporych rozmiarów hole, gotowe do przeobrażenia w przestrzeń wystawową, cateringową czy recepcyjną. Centrum gościło w swoich murach wielu znanych artystów z Polski i zagranicy, w tym Manilla Road i Hellbringer z USA, Raz Dwa Trzy, Kabaret Skeczów Męczących, Edyta Geppert, Kabaret Nowaki, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Moralnego Niepokoju, Sylwia Banasik, Jacek Silski, Kabaret Ani Mru Mru i wielu innych.

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach – koncerty

Koncerty odbywające się w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej to zawsze wielkie wydarzenie i uczta dla koneserów dobrej muzyki, na które szybko sprzedają się bilety. Dotychczas prezentowały tutaj swój repertuar zespoły i wykonawcy, tacy jak Edyta Geppert, Sylwia Banasik, Golec uOrkiestra, Rafał Gorzycki, Alosza Awdiejew, Ralph Kamiński, Hellbringer, Manilla Road, Jacek Silski, Paweł Domagała, czy zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland, Marcin Sójka.

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach – spektakle

Wydarzenia czysto muzyczne to nie jedyne atrakcje, na jakie można nabyć bilety w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. To także miejsce spektakli i występów kabaretowych. Na deskach Centrum można już było zobaczyć popularne spektakle, takie jak “Pikantni” z Anną Muchą i Barbarą Kurdej-Szatan, komedię “Przychodzi baba do lekarza”, kultowe “Klimakterium …i już” i “Klimakterium 2”, “Sztuka kochania” z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim czy “Andropauza 3”. Gościły tutaj najlepsze kabarety i gwiazdy stand-upu, między innymi kabarety Skeczów Męczących, Nowaki, Paranienormalni, Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru czy Piotr Bałtroczyk.

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej — wydarzenia

Szeroką ofertę Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej dopełniają tematyczne wydarzenia kulturalne. Centrum oferowało bilety na “Gwiazdy stand-upu na żywo”, Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów “Champions of Illusion”, “Koncert Wiedeński — największe przeboje Johanna Straussa”, “Edith Piaf i przyjaciele” czy “Koncert Trzech Tenorów”.

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej — historia inwestycji

Pomysł i zapotrzebowanie na budowę hali technologicznej pojawiło się już pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to wybudowano gmach dydaktyczny Wydziałów Mechanicznego i Technologicznego oraz Mechanicznego Energetycznego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18 w Gliwicach. Po wielu perturbacjach projekt ostatecznie ujrzał światło dzienne w roku 2005, kiedy imponujące Centrum oddano do użytku. Od tej pory to także miejsce występów wielu artystów, koncertów tematycznych, przeglądów i spektakli, na które można kupić bilety.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej?

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej znajduje się na ulicy Konarskiego 18B w Gliwicach. Jest częścią kampusu Politechniki Śląskiej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej?

W Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyło się wiele koncertów, spektakli i wydarzeń kulturalnych. Występowali tam między innymi: Kabaret Rak, Golec uOrkiestra, Kabaret Neonówka, Wojciech Cejrowski, Alosza Awdiejew, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Ani Mru Mru. Organizowano tutaj wiele koncertów tematycznych, w tym Czerwone Gitary — Koncert Wspomnień, Koncert Trzech Tenorów, oraz spektakle ze śmietanką polskich aktorów teatralnych i filmowych, takie jak “Andropauza 2”, “Dwoje na huśtawce” z Mikołajem Roznerskim i Anną Dereszowską czy “Pikantni” z Anną Muchą i Barbarą Kurdej-Szatan.

  • Kiedy utworzone zostało Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej?

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej oddano do użytku w roku 2005, kiedy obchodzono jubileusz 60-lecia powstania Politechniki Śląskiej.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Konarskiego 18B
44-100 Gliwice

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/