Błonia PGE Stadionu Narodowego w Warszawie

Błonia PGE Stadionu Narodowego w Warszawie

Od momentu wybudowania obiektu w 2012 roku, błonia PGE Stadionu Narodowego szybko stały się charakterystycznym punktem na kulturalnej mapie Warszawy. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji i dostępnej przestrzeni, błonia PGE Stadionu Narodowego okazały się miejscem wielu imprez i wydarzeń kulturalnych.

Błonia PGE Stadionu Narodowego – wydarzenia 

Jakie imprezy kulturalne miały miejsce na błoniach PGE Stadionu Narodowego? Bilety na Letnie Brzmienia Festiwal czy koncert Pezeta w ramach trasy Extended Tour cieszyły się niesłabnącą popularnością wśród miłośników muzyki rozrywkowej. W ramach zorganizowanych na błoniach PGE Stadionu Narodowego koncertów, przed publicznością wystąpili m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Mery Spolsky, Natalia Szroeder, Kaśka Sochacka, Arek Kłusowski, Baasch, Bloo Carne i Kacperczyk.

 

Warto podkreślić, że nie tylko wydarzenia muzyczne odbywały się na błoniach PGE Stadionu Narodowego. Wydarzenia, które zostały przeprowadzone w ostatnich latach, to również krajowa edycja wyjątkowego biegu The Color Run, który odbył się już w ponad 50 krajach na całym świecie. Wydarzenie to obejmowało bieg na dystansie 5 km, które zostało uzupełnione o pełną kolorów imprezę, pełną muzyki i tańca.

 

Miłośnicy nowych technologii tłumnie przybywali na iFOD 2016 – International Fair of Drones, czyli Międzynarodowe Targi Dronów, uwzględniających szereg pokazów, loty testowe, wyścigi dronów czy konferencje tematyczne, przybliżające zasady bezpiecznego latania.

Często zadawane pytania dotyczące Błoni PGE Stadionu Narodowego

Gdzie znajdują się błonia PGE Stadionu Narodowego?

PGE Stadion Narodowy znajduje się przy al. ks. J. Poniatowskiego na Kamionku w dzielnicy Praga-Południe, osadzonej w centralnej części Warszawy. Doskonały dojazd na teren stadionu i przynależnych do niego błoni zapewniają liczne tramwaje, autobusy metro oraz kolej naziemna.

 

Kiedy zostały wybudowane błonia PGE Stadionu Narodowego?

Budowa błoni została ściśle powiązana z harmonogramem prac, związanch z przygotowaniem samego Stadionu Narodowego. Inauguracja działalności obiektu odbyła się 29 lutego 2012 roku w ramach towarzyskiego meczu Polska – Portugalia, zakończonego wynikiem 0:0. Pierwsze wydarzenia kulturalne, zaplanowane wyłącznie na błoniach Stadionu Narodowego PGE, odbyły się już rok później.

 

Jakie wydarzenia odbyły się na błoniach PGE Stadionu Narodowego?

Wśród najważniejszych do tej pory imprez warto wymienić przede wszystkim miejskie imprezy sylwestrowe. Pierwsza z nich odbyła się w 2013 roku – dla zgromadzonej na błoniach stutysięcznej publiczności wystąpili m.in. T.Love, Afromental, Big Cyc, Poparzeni Kawą Trzy oraz John Newman.

Rok później dla mieszkańców Warszawy wystąpili m.in. Budka Suflera, Jason Derulo, Hey, Dash Berlin i Artur Rojek, były wokalista grupy Myslovitz. W 2015 roku miasto przygotowało imprezę pod szyldem „Sylwester Narodowy”, którego głównym partnerem została PGE Polska Grupa Energetyczna. Dla 120 tys. widzów zagrał brytyjski zespół The Kooks, Perfect, Grubson, LemOn oraz DJ Paul Van Dyk.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Błonia PGE Stadionu Narodowego w Warszawie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/