Aula Artis

Aula Artis

Aula Artis to jedna z najnowocześniejszych i największych sal koncertowo-konferencyjnych w Poznaniu. Obiekt posiada wyposażenie multimedialne oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Aula Artis w Poznaniu jest przystosowana do koncertów i wydarzeń w językach obcych – wyposażenie translacyjne pozwala tłumaczyć symultanicznie nawet dwa języki.

Aula Artis  – wydarzenia teatralne

Jakie imprezy odbędą się w najbliższym czasie w Auli Artis? Bilety na nadchodzące spektakle cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników wydarzeń teatralnych. W kolejnych miesiącach zobaczymy m.in. „Kolację dla głupca” w reżyserii Cezarego Żaka oraz sztukę „Telewizja Kłamie”, w której wystąpią Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartosz Opania oraz Bartek Kasprzykowski. W repertuarze Auli Artis znajduje się również spektakl „Klaps!” z Mateuszem Damięckim w roli głównej, nawiązujący do światowego bestsellera „Pięćdziesiąt twarzy Greya” autorstwa E. L. James.

Aula Artis – koncerty i wydarzenia muzyczne

Warto podkreślić również, że sztuki teatralne to nie jedyny element oferty Auli Artis. Koncerty Michała Szpaka, Mery Spolsky, Michała Bajora czy Igora Herbuta to tylko część propozycji dla entuzjastów polskiej muzyki rozrywkowej – w sali koncertowej w Poznaniu będzie można spotkać przedstawicieli kilku pokoleń artystów. Na miłośników muzyki filmowej czeka Bond In Concert, czyli muzyczna podróż po śladach najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. To tylko część z obecnego repertuaru. 

 

Melomani również mogli liczyć na wiele atrakcji w Auli Artis – wydarzenia, takie jak koncert z cyklu FAQ RAK, koncert Smolik // Kev Fox czy występ Doroty Miśkiewicz przyciągnęły wielu słuchaczy z Poznania i nie tylko.

 

Często zadawane pytania dotyczące Auli Artis

Gdzie znajduje się Aula Artis?

Aula Artis znajduje się na terenie uczelni Collegium Da Vinci przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu. Uczestniczy wydarzeń kulturalnych, odbywającej się w sali na terenie kampusu mogą liczyć na szybki i wygodny dojazd z różnych części stolicy Wielkopolski. Na salę koncertową można dotrzeć za pomocą pociągu (stacja Poznań Garbary) oraz autobusu (przystanek Urząd Marszałkowski). W niedalekiej odległości od Collegium Da Vinci oraz Auli Artis znajduje się Park Cytadela oraz liczne zabytki, takie jak Stary Rynek czy Bazylika św. Józefa.

 

Kiedy została wybudowana Aula Artis?

Aula Artis rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2010 roku.Sala posiada również częściowo mobilną widownię o zmiennej geometrii, na której może zasiąść od 470 do 600 gości. W obiekcie zaprojektowano również przestronne foyer i dodatkowe garderoby, które nawiązują swoją stylistyką do zaplecza teatralnego.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Artis?

Jakie eventy miały miejsce w poznańskiej Auli Artis? Spektakle, takie jak „Złodziej”, „Pozory mylą” czy „Lekcje stepowania” w reżyserii Krystyny Jandy stanowiły nie lada gratkę dla miłośników sztuki teatralnej. Scena w Poznaniu gościła aktorów teatralnych najwyższego formatu, takich jak Cezary Żak, Renata Dancewicz, Rafał Królikowski, Leszek Lichota oraz Kacper Kuszewski.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aula Artis
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kutrzeby 10
61-719 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/