Auditorium Maximum w OLSZTYNIE

Auditorium Maximum w OLSZTYNIE

Auditorium Maximum to centrum spotkań z kulturą i sztuką dla osób zamieszkujących Olsztyn i okolice Warmii. W budynku znajduje się sala audytoryjna na niemal 500 wygodnych miejsc, ze sceną o wymiarach 10,5 m x 7,20 m oraz 20 rzędami ponumerowanych krzesełek.

Auditorium Maximum w Olsztynie – spektakle i wydarzenia

Auditorium Maximum w Olsztynie posiada zaawansowane technologicznie nagłośnienie z mikrofonami stacjonarnymi i przenośnymi, rzutnik multimedialny oraz wentylację. Wszystko to, by zapewnić komfort uczestnikom konferencji, wydarzeń kulturalnych, koncertów i spektakli. Warto podkreślić, że istnieje możliwość podłączenia dodatkowego sprzętu nagłośnieniowego na imprezy rozrywkowe, które zapewni najwyższą jakość dźwięku w każdym miejscu na sali.

Auditorium Maximum w Olsztynie – wydarzenia i koncerty

Przestronne, komfortowe wnętrze, świetna akustyka i profesjonalne efekty świetlne to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać się na imprezy organizowane w Auditorium Maximum w Olsztynie. Bilety cieszą się dużą popularnością wśród fanów.

 

Jakie wydarzenia czekają na entuzjastów kultury w najbliższych miesiącach w Auditorium Maximum w Olsztynie? Bilety na takie występy jak: uwielbiane przez publiczność kabarety Ani Mru Mru, Hrabi czy formacja Paranienormalni wyprzedają się na pniu. Miłośnicy muzyki rodem z lat 70. z pewnością ucieszą się z rewii musicalowej Tribute to Abba, a fani jazzu nie mogą ominąć grudniowego koncertu Stanisława Soyki.

Często zadawane pytania dotyczące Auditorium Maximum w Olsztynie

Gdzie znajduje się Auditorium Maximum w Olsztynie?

Auditorium Maximum należy do Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie. Usytuowane jest w północnej części miasta, przy Alei Wojska Polskiego 13 w sąsiedztwie olsztyńskiego Lasu Miejskiego. Przed powstaniem Auditorium w budynku znajdowało się Kino Grunwald.

 

Kiedy zostało wybudowane Auditorium Maximum w Olsztynie?

W 2003 r. olsztyński magistrat zawarł umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej na przejęcie budynku po dawnym Kinie Grunwald. Uczelnia zamierzała tam stworzyć ośrodek kultury studenckiej.

Realizacji przeszkodził pożar, w latach 20003-2004 budynek przeszedł generalny remont i został zmodernizowany. Gmach przystosowano do uczelnianych potrzeb kulturalnych, dydaktycznych oraz reprezentacyjnych, przywracając jednocześnie przed pożarową, modernistyczną architekturę fasady i w ten sposób powstało dzisiejsze Auditorium Maximum w Olsztynie.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Auditorium Maximum w Olsztynie?

W Auditorium Maximum w Olsztynie odbyły się znakomite wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wśród których warto wymienić spotkanie z pisarzem i reżyserem teatralnym Antonim Liberą, spektakl komediowy pt. „Klub mężusiów” ze stołecznymi aktorami teatru Capitol z Warszawy czy koncert muzyki polskiej i węgierskiej zespołu kameralnego prof. Leszka Szarzyńskiego.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Auditorium Maximum w OLSZTYNIE
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Wojska Polskiego 13
10-292 Olsztyn

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/