ARTKOMBINAT Scena Monopolis

ARTKOMBINAT Scena Monopolis

ARTKOMBINAT to kombinacja artystyczna – połączenie Sceny, galerii sztuki Artgrafka, restauracji Arteria - powstałej w miejscu dawnej kotłowni i największego lokalu gastronomicznego w Monopolis, a także sklepu – Artykuły. Miejsce to gwarantuje gościom niepowtarzalne wrażenia artystyczne i kulinarne. Obiekt zlokalizowany jest w Łodzi, przy ul. dr Stefana Kopcińskiego.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis – o obiekcie

ARTKOMBINAT jest przede wszystkim niepowtarzalną przestrzenią dla sztuki. Stanowi połączenie industrialnej atmosfery i nieograniczonych możliwości technicznych. Nad sukcesem obiektu pracują eksperci w branży eventowej oraz promotorzy szeroko pojętej kultury. Jest to miejsce organizacji koncertów, spektakli, występów kabaretowych, wykładów, szkoleń, warsztatów wokalnych, imprez firmowych, gali, a także studio nagrań i plan filmowy. ARTKOMBINAT to również przestrzeń komercyjna do wynajęcia dla imprez firmowych, warsztatów i szkoleń.

 

ARTKOMBINAT to jeden z trzech kompleksów fabrycznych w Łodzi (obok zakładów Karola Scheiblera i Izraela Poznańskiego). To niemal 20 000 metrów kwadratowych powierzchni, przeznaczonej na spektakularne wydarzenia. Budynek wyróżnia się Industrialnym charakterem, podkreślonym przez piękną cegłę, z której jest wykonany, wysokimi halami oraz lokalizacją między klimatycznymi uliczkami.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis w Łodzi – koncerty

Wydarzenia w ARTKOMBINAT przyciągają miłośników szeroko pojętej sztuki. Odbywają się tu m.in. spektakle i występy kabaretowe z udziałem znanych, polskich artystów. Co jeszcze miało miejsce ostatnimi czasy w ARTKOMBINAT? Koncerty Tenorów Prawie Trzech, czyli Romualda Spychalskiego, Sylwestra Targosza-Szalonka oraz Tomasza Furmana, Bigel Banda, Happysad, duetu Bolewski Tubis, Blue Cafe, Johna Portera, Krzemiński/Serafiński/Skolik Trio, Kolorado Band, Nancy Vieira i wiele innych. Bilety na wydarzenia sprzedały się niemal natychmiastowo.

 

Wśród wydarzeń w ARTKOMBINAT znalazły się również niesamowite spektakle teatralne, m.in. Małe zbrodnie małżeńskie Érica-Emmanuela Schmitta w reżyserii Karola Wróblewskiego, czyli opowieść o miłości, przemijaniu, wątpliwościach i wszystkich uczuciach, które towarzyszą związkom. W rolach głównych pojawili się Beata Kawka i Mirosław Zbrojewicz.

 

Sztuką, która przyciągnęła publiczność, był również spektakl Przychodzi baba do lekarza, czyli muzyczna komedia romantyczna o poszukiwaniu miłości w gabinecie porad sercowych. W przedstawieniu w reżyserii Aleksandry Nieśpielak wystąpili Adam Adamonis/Łukasz Konopka, Aleksandra Nieśpielak, Wojciech Czerwiński/Krzysztof Wieszczek, Ewa Florczak/Grażyna Zielińska, Dorota Szperlak.

 

ARTKOMBINAT Scena Monopolis w Łodzi – koncerty 2022

Co nowego przyniesie kolejny rok w ARTKOMBINAT? Koncerty 2022, a ponadto niezwykłe spektakle. Teatr Cieni Baśni Andersena to zupełnie nowa odsłona baśni znanych każdemu dziecku i dorosłemu. To trzy opowieści, które rozwijają empatię, wrażliwość i uczuciowość. Kolejną propozycją ARTKOMBINAT jest spektakl Alicja w Krainie Czarów, pełen trików iluzjonistycznych, które w niepowtarzalny sposób podkreślają niesamowitą historię głównej bohaterki. Bilet ARTKOMBINAT to jedyna gwarancja możliwości wstępu na wydarzenia.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się ARTKOMBINAT Scena Monopolis?

ARTKOMBINAT Scena Monopolis znajduje się w Łodzi, przy ul. dr Stefana Kopcińskiego.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w ARTKOMBINAT Scenie Monopolis?

W ARTKOMBINAT Scena Metropolis odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty Tenorów Prawie Trzech, czyli Romualda Spychalskiego, Sylwestra Targosza-Szalonka oraz Tomasza Furmana, Bigel Banda, Happysad, Blue Cafe, Johna Portera, Kolorado Band, Krzemiński/Serafiński/Skolik Trio, a także spektakle Przychodzi baba do lekarza, Małe zbrodnie małżeńskie i inne.

 

  • Kiedy utworzony został ARTKOMBINAT Scena Monopolis?

ARTKOMBINAT Scena Monopolis utworzony został w 2020 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ARTKOMBINAT Scena Monopolis
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Stefana Kopcińskiego 58/60
90-032 Łódź

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/