SISU Arena

SISU Arena

SISU Arena, dawniej zwana Artego Areną to duża hala sportowa w Bydgoszczy. Obiekt został oddany do użytku w 2014 roku, tuż przed Mistrzostwami Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn 2014. Widownia liczy 1475 miejsc.

Budynek na co dzień użytkują miejscowe drużyny koszykarskie. Oprócz tego organizowane są w SISU Arena koncerty oraz wydarzenia, jak targi, wystawy czy pokazy. W hali odbywają się również imprezy sportowe na skalę międzynarodową.

SISU Arena wydarzenia 2022 to m.in występy z udziałem niezwykle znanych i popularnych nazwisk gwiazd ze świata muzyki, sztuki czy komedii, np. Widowiska muzyczne Queen Symfonicznie i Metallica Symfonicznie.

SISU Arena – wydarzenia

W SISU Arena odbywają się widowiska koncertowe, sportowe, targi, wystawy oraz pokazy. Na wydarzeniach często dopisuje duża frekwencja, a publiczność wypełnia arenę po brzegi. W hali występują zarówno artyści wielkiego formatu, jak i również Ci, o których w prasie słyszy się niewiele.

W SISU Arena koncerty to możliwość poznania nowoczesnych trendów muzycznych i zapoznanie się z utworami, których na co dzień nie można usłyszeć w radiu.

Bilety na wszystkie wydarzenia szybko się wyprzedają, co świadczy o popularności eventów, jakie odbywają się w bydgoskiej hali.

Repertuar nadchodzących eventów odbywających się w hali prezentuje się bardzo imponująco. Został dobrze przygotowany przez SISU Arena. Wydarzenia 2022 to przede wszystkim koncerty, interesujące spektakle teatralne, kino plenerowe i targi. Swoje występy zapowiedziały już takie gwiazdy jak: Daria Zawiałow, Sylwia Grzeszczak, czy Ewa Farna.

Na uwagę zasługuje również koncert „Queen symfonicznie”, gdzie można będzie usłyszeć najbardziej znane klasyki muzyczne zespołu. W SISU Arena na koncertach dopisuje dobra zabawa i niezapomniana atmosfera. Bilety na nadchodzące występy i pokazy dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

SISU Arena – bilety

Oprócz koncertów, w hali odbywają się również wieczory stand-upowe i kabaretowe. Jest to niezwykle popularna forma występów w ostatnim czasie. W SISU Arena na wydarzeniach komediowych zobaczymy mniej popularne oraz te bardziej znane wszystkim nazwiska gwiazd komedii. Dla najmłodszych, w hali organizowane są również pokazy i występy animatorów.

Organizatorom zależy na szerokiej ofercie kulturalnej, która pozwoli na oderwanie się od codziennych obowiązków. W SISU Arena wydarzenia to dobra okazja do spędzenia wspólnie czasu wolnego. To eventy dla par, paczek przyjaciół i całych rodzin. Warto pamiętać, że w SISU Arena bilety na wszystkie organizowane wydarzenia trzeba kupować z wyprzedzeniem.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się SISU Arena?
    SISU Arena znajduje się przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy w parku centralnym, w sąsiedztwie hali sportowo-widowiskowej Łuczniczka.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w SISU Arena?
    W hali oprócz wydarzeń sportowych odbywają się koncerty, spektakle teatralne, targi i kino plenerowe. Swoje koncerty dali tu m.in.: Mietek Szcześniak czy Paluch.Sisu Arena chętnie organizuje wydarzenia z udziałem gwiazd.

  • Kiedy została utworzona SISU Arena?
    Hala SISU Arena została otwarta 2014 roku tuż przed Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SISU Arena
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/