Amfiteatr w Ostródzie
Amfiteatr w Ostródzie

Amfiteatr w Ostródzie

Amfiteatr w Ostródzie został oficjalnie otwarty w 2012 roku benefisem Piotra Bałtroczyka. Obiekt ten mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A, w malowniczym sąsiedztwie jeziora Drwęckiego i największego w Polsce śródlądowego molo. Ogromna publiczność amfiteatru może pomieścić jednocześnie do 2500 widzów. Pełne zadaszenie obiektu pozwala na komfort uczestnictwa w wydarzeniu bez względu na warunki atmosferyczne. Amfiteatr Ostróda, zarządzany obecnie przez Centrum Kultury w Ostródzie, powstał w ramach projektu II etap zagospodarowania nabrzeża Jez. Drwęckiego.

Amfiteatr w Ostródzie repertuar

Repertuar Amfiteatru w Ostródzie to bogata oferta koncertów muzycznych, kabaretonów z udziałem najsłynniejszych polskich artystów rozrywkowych, a także wyjątkowe spektakle. Otwarty charakter i lokalizacja obiektu pozwala na przeżywanie emocji scenicznych w otoczeniu natury.

Amfiteatr w Ostródzie Bilety

Amfiteatr w Ostródzie bilety na nadchodzące imprezy znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia

Planujesz odwiedzić Amfiteatr w Ostródzie? Chcesz nabyć bilety na wydarzenia dla siebie i swoich bliskich? Już teraz sprawdź repertuar i z wyprzedzeniem zarezerwuj sobie miejsce na widowni. W obiekcie organizowane są rozmaite eventy – sportowe, kulturalne, artystyczne, muzyczne i wiele innych.

Np. w 2021 roku na scenie odbywały się imprezy i koncerty. Amfiteatr w Ostródzie gościł wykonawców w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, która zgromadziła wielu widzów na żywo i przed telewizorami.

Z mniej oczywistych wydarzeń, Amfiteatr w Ostródzie organizował warsztaty mody na recykling, imprezy sylwestrowe czy stand-up’y. Dodatkowo w ramach konkursów można było wygrać darmowe wejściówki na te i wiele innych eventów.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia 2022

Amfiteatr w Ostródzie nie zwalnia tempa i z zaangażowaniem włącza się w rozwój kultury i sztuki w regionie. Co to oznaczana? Jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Ostródzie zaprasza na komedię Goło i wesoło, koncert z okazji 40-lecia Lady Pank, T.Love czy Beaty i Bajm.

Amfiteatr w Ostródzie – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Amfiteatr w Ostródzie jest znany z występów znanych gwiazd polskich i zagranicznych. Na deskach tutejszej sceny mieli okazję wystąpić:

 • Lady Pank,
 • Enej,
 • Sanah,

Amfiteatr w Ostródzie – bilety

Chcesz zdobyć bilety na interesujące Cię wydarzenia? Możesz udać się po nie do kasy mieszczącej się w Centrum Kultury w Ostródzie lub kupić bilety do Amfiteatru w Ostródzie online. W tym celu odwiedź stronę eBilet.pl, aby szybko i wygodnie zarezerwować miejsca  na eventy dla siebie i swoich bliskich. 

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Ostródzie?
  Amfiteatr w Ostródzie mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A. Znajdziesz go w pobliżu wschodniego brzegu jeziora Drwęckiego.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Ostródzie?
  Amfiteatr w Ostródzie gościł muzyków, kabarety i innych artystów na przestrzeni lat.

 • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Ostródzie?
  Oficjalne otwarcie Amfiteatru w Ostródzie miało miejsce 26 maja 2012 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr w Ostródzie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Mickiewicza 22
14-100 Ostróda

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/