Amfiteatr Park Strzelecki
Amfiteatr Park Strzelecki

Amfiteatr Park Strzelecki

Amfiteatr Parku Strzeleckiego to obiekt, który pełni funkcję kulturalną i rekreacyjną. Tworzy dogodne dla organizacji wydarzeń warunki. Zlokalizowany jest przy ulicy Ogrodowej 19 w Nowym Sączu.

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – o obiekcie 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego to nowy budynek, który stanął w miejscu starej muszli koncertowej. Posiada ok. 3 tysiące miejsc dla widzów. Zakrywa go specjalna membrana, która umożliwia prowadzenie imprez różnego rodzaju bez względu na warunki pogodowe. Elewacje obiektu wykonane są w większości z materiałów naturalnych – drzewa i kamienia.

Znajdują się tu garderoby dla wykonawców oraz sala z wyposażeniem kuchennym. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego wraz z parkiem przeszły modernizację. Obecnie znajdują się tu alejki wyłożone kostką, powstał wielofunkcyjny pawilon, place zabaw, plac wejściowy wraz z fontanną, ścieżka biegowa oraz miejsce do gimnastyki dla dorosłych. Wzniesiono także drewniane altany, w których ochronić się można przed słońcem, a całość objęta jest monitoringiem.

 

Amfiteatr w Nowym Sączu – wydarzenia

Wydarzenia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego cieszą się dużą popularnością. Widzów przyciąga niepowtarzalna atmosfera i znakomita zabawa wśród gwiazd polskiej estrady i nie tylko. Co odbyło się do tej pory w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego? Koncerty Video, Andrzeja Piasecznego i innych! Jednym z ciekawych wydarzeń był występ Kabaretu OT.TO oraz zespołu Golden Life. Kabaret OT.TO łączy twórczość satyryczną z muzyczną. Wyróżniają się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Z kolei Golden Life to zespół, który działa w Polsce i za granicą od wielu lat. Tworzą niezwykłą eklektyczną muzykę, która przypadła do gustu publiczności. Bilety na koncert i występ kabaretu sprzedały się błyskawicznie!

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia – co jeszcze odbyło się w obiekcie? Był to koncert Patrycji Markowskiej, skierowany do amatorów brzmień rockowych. Artystka jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, która muzykę ma w głęboko zakorzenioną w swoim sercu. Na scenie pojawiła się wraz z zespołem: Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, klawisze i perkusja), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Adrian Szczotka (bas) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia 2022

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia 2022 – co odbędzie się w obiekcie w najbliższym czasie? Queen Symfonicznie, czyli aranżacje klasyków zespołu w wykonaniu orkiestry Alla Vienna Będzie to spektakl z najpiękniejszymi kompozycjami Queen. Na scenie pojawi się również śpiewający aktor w roli Freddiego Mercury’ego. Podczas koncertu widzowie usłyszą m.in. One Vision, Under Pressure czy też Barcelona. Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

A teraz – coś dla fanów zespołu Metallica – Scream Inc. z orkiestrą! Projekt Muzyka zespołu Metallica symfonicznie to jeden z najlepszych coverbandów na całym świecie. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje grupy muzycznej w aranżacjach symfonicznych. Bilety na koncert sprzedają się błyskawicznie!

 

Wśród wydarzeń w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego wymienić warto występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, czyli błyskotliwy humor, który doskonale opisuje życie – trudy rodzinne, dorosłość, problemy małżeńskie i egzystencjonalne. Niezwykłe 2 godziny doskonałego humoru – już niebawem!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Amfiteatr Parku Strzeleckiego?
    Amfiteatr Parku Strzeleckiego znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Ogrodowej 19

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego?
    W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, m.in. koncerty Patrycji Markowskiej, Video, Andrzeja Piasecznego, Golden Life, a także występy kabaretowe i wiele innych.

  • Kiedy został utworzony Amfiteatr Parku Strzeleckiego?
    Nowy Amfiteatr Parku Strzeleckiego utworzony został w 2021 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr Park Strzelecki
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Ogrodowa 33
33-300 Nowy Sącz

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/