Sylwestrowa Noc Przebojów

Sylwestrowa Noc Przebojów

SPRAWDŹ BILETY

Sylwestrowa Noc Przebojów w Kielcach! Zapraszamy już 31 grudnia do Kieleckiego Centrum Kultury. Jest taki jeden wieczór w roku, pełen, radości, nadziei, muzyki i kiedy wszyscy wszystkim ślą życzenia i wznoszą toasty. Daj ponieść się wyjątkowej muzyce, utworom, które zna każdy, niezależnie od wieku. Sylwestrowa Noc Przebojów bilety już w sprzedaży.

Sylwestrowa Noc Przebojów

Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek musicali oraz światowe kompozycje w mistrzowskim wykonaniu. Wystąpią wspaniali artyści Teatru Wielkiego-Opery Narodowej i Teatru Wielkiego Łódź, którzy występowali na najważniejszych scenach światowych i europejskich: Ewelina Hańska - sopran, Danuta Dudzińska - sopran, Ryszard Morka - bas/baryton, Jan Zakrzewski - tenor oraz balet, w twórczych, autorskich układach choreograficznych.

 

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej, całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

 

W przerwie lampka szampana.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sylwestrowa Noc Przebojów
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Sylwestrowa Noc Przebojów BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/