4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z muzyką filmową i serialową - przed nami trasa 4. Koncertu Muzyki Filmowej! 4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale bilety już w sprzedaży.

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale wykonawcy

Na scenie fantastyczne głosy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie Chóru Music Everywhere oraz Royal Symphony Orchestra pod batutą Jarosława Barowa. Koncert poprowadzą Katarzyna Figura oraz Tomasz Raczek.

 

Wykonawcy: Małgorzata Walewska, Justyna SteczkowskaRyszard RynkowskiKrzysztof Cugowski, Włodek Pawlik, Kasia Moś.

Program Koncertu Muzyki Filmowej + Seriale

Usłyszmy m.in. utwory z wielkich filmowych hitów takich jak: Piraci z Karaibów, Star Wars, James Bond, Ojciec Chrzestny, Trędowata, Demony Wojny, Ziemia Obiecana, Psy.

 

Program koncertu uświetnią interpretacje przebojów z seriali takich jak: Gra o Tron, Miasteczko Twin Peaks czy Wiedźmin.

Koncert Muzyki Filmowej + Seriale trasa 2020

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/