„Kochane Baby” koncert z okazji Dnia Kobiet

„Kochane Baby” koncert z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet pt. „Kochane Baby”.  W Teatrze Muzycznym w Łodzi wystąpi mistrz nastroju Zbigniew Macias – polski baryton o wybitnym głosie. Podczas koncertu usłyszymy m.in. najpiękniejsze piosenki i pieśni poświęcone kobietom. Kochane Baby bilety na koncert w Łodzi już w sprzedaży.

 

U boku Zbigniewa Maciasa pojawi się Małgorzata Długosz obdarzona wyjątkowym głosem gwiazda sceny operowej i operetkowej. Znana z występów w Teatrze Wielkim w Łodzi, Operze Kameralnej w Warszawie, Operze Bałtyckiej, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Teatrze Muzycznym ROMA, czy Teatrem Muzycznym w Gliwicach. Łódzkiej publiczności znana z występów w Teatrze Muzycznym w operetce Offenbacha „Wielka Księżna Gerolstein”. Przez kilkanaście lat była gwiazdą Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju za dyrekcji Bogusława Kaczyńskiego.

 

Muzyczną oprawę koncertu w nowych aranżacjach zapewni wybitny pianista Adam Manijak wraz z zespołem. 

Zbigniew Macias

Wieloletni solista Opery Narodowej, wszechstronnie uzdolniony artysta. Doskonale znany publiczności w całej Polsce z udziału w wielu produkcjach operowych i operetkowych, a także musicalowych w tym m.in. z głównych ról w CZŁOWIEKU Z LA MANCHY, SKRZYPKU NA DACHU oraz wielu koncertów. Wielokrotnie występujący u boku Bogusława Kaczyńskiego na

największych galach. W przeszłości związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi jako Solista, Reżyser i Dyrektor Artystyczny.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

„Kochane Baby” koncert z okazji Dnia Kobiet
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/