Vienna Chamber Orchestra - Koncert Wiedeński – Noworoczna Gala

Vienna Chamber Orchestra - Koncert Wiedeński – Noworoczna Gala

Wszystkich melomanów zapraszamy na niezwykły koncert - Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Jorku w wykonaniu Vienna Chamber Orchestra! Koncert Galowy to wielobarwność muzyki wokalno-instrumentalnej, która wzbudza entuzjazm każdej publiczności. Vienna Chamber Orchestra bilety na Koncert Wiedeński już w sprzedaży. 

Wykonawcy

  • Myron Kril dyrygent
  • Tomasz Kuk tenor 
  • Agnieszka Grabowska sopran
  • Justyna Gęsicka mezzosopran
  • Andrzej Witlewski bas
  • Ivanna Saviuk wokal 
  • Pavlo Ilnytskyy wokal
  • Vienna Chamber Orchestra

O Koncercie Wiedeńskim Vienna Chamber Orchestra

Po długiej przerwie wracamy i zapraszamy Państwa w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszech czasów innych kompozytorów. Tegoroczny koncert w wykonaniu Vienna Chamber Orchestra pod dyrekcją Myrona Krila - dyrektora artystycznego Filharmonii Tarnopolskiej oraz europejskiej klasy solistów ukraińskiej i polskiej sceny musicalowej operetkowej i operowej, przeniesie słuchaczy do ojczyzny walca prezentując światowy kunszt wokalny. Soliści koncertu, to laureaci wielu znaczących, międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy na co dzień są solistami polskich teatrów operowych a także gościnne wykonują główne partie w operach włoskich. Wśród solistów usłyszą Państwo znakomitą sopranistkę Agnieszkę Grabowską.  

 

Artyści wykonają najpiękniejsze przeboje i duety wokalne muzyki filmowej, musicalowej i popowej na przykład duet z filmu Alladyn "A Whole New World", czy też Quando-Quando, New York-New York, Jingle Bells, czy też - Pretty Women. Zabrzmią również największe przeboje Króla walca Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek: Zemsty Nietoperza, Barona Cygańskiego, Księżniczki Czardasza, Wesołej Wdówki czy Krainy Uśmiechów. Publiczność wysłucha między innymi: arie Adeli oraz Barinkaya z operetki Wielka sława to żart, duety wszech czasów, m.in. z operetki Usta milczą dusza śpiewa, Jakże mam Ci wytłumaczyć, walce Nad pięknym modrym Dunajem, polki Eljen Magyar Polka, Grzmoty i błyskawice oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa, jak i współczesną publiczność.

 

Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA takie jak "Mamma Mia", "Dancing Queen", ponadczasowe przeboje Franka Sinatry: New York-New York, My way i wiele innych muzycznych niespodzianek. Wielki Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Yorku to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię wykonawców. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej. Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu. 

Program Koncertu Wiedeńskiego

1. J. Strauss Nad pięknym, modrym Dunajem 

2. J. Strauss Aria Adeli z operetki Zemsta Nietoperza 

3. F. Lehar Dein ist mein ganzes Herz 

4. F. Lehar Czardasz-Czardasz 

5. J. Strauss Kuplety Barinkaya 

6. F. Lehar Aria Giudity 

7. J. Strauss Polka

8. F. Lehar Lippen Schweigen/Usta milczą

9. R. Stolz Brunetki, blondynki

10. J. Strauss Eljen Magyar Polka

12. E. Capua O sole mio

13. Skrzypek na dachu - Gdybym był bogaczem

14. G. Verdi Brindisi

 

PRZERWA 20 MINUT 

1. L. Hayton Bonanza 

2. J. Kander New York, New York 

3. F. Sinatra My way 

4. A. Lara Granada

5. L. Demetrio Sway

6. Pieśń Dolitlla

7. ABBA Mamma mia

8. T. Jones Delilah

9. F. Loewe I could have dance all night

10. T. Renis Quando, Quando

11. A. Menken Alladyn - A Whole New World

12. Q. Valasques Besame mucho

13. J. Farrar You're the one that I want z filmu Grease

14. V. di Chiara La Spagniola 

 

1 Bis: Niespodzianka!

2 Bis: Niespodzianka! 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Vienna Chamber Orchestra - Koncert Wiedeński – Noworoczna Gala
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/