Sunrise+

Sunrise+

SPRAWDŹ BILETY

Sunrise+ w Gdańsku! To wydarzenie, podczas którego usłyszysz głęboką, emocjonalną i intymną muzykę mistrzów: Ola Gjeilo, Arvo Pärta oraz Edwarda Griega.  Zapraszamy już 24 września do Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Sunrise+ bilety już w sprzedaży.

Sunrise+ koncert w Gdańsku

Ponad pięćdziesięciu chórzystów Music Everywhere – pasjonatów nowatorskich brzmień, muzyki współczesnej oraz filmowej; Orkiestra Kameralna Progress – wirtuozi klasyki, jak i nowoczesnych form – sprawią, że przeżyjesz niezapomniane spotkanie z czystym pięknem.

 

TRISAGION (Arvo Pärt)

To dźwięki pełne tajemnicy i majestatu. To obraz tremendum fascinosum - Absolutu, pełnego grozy i potęgi, ale też fascynacji.

 

DARK NIGHT OF THE SOUL (Ola Gjeilo)

Kompozycja, w której mieszają się kontemplacja i mistycyzm. Opowieść o tym, co urzeka i fascynuje ludzką naturę.

 

THE LAKE ISLE (Ola Gjeilo)

Podróż do rdzenia swojego serca. Moment na zasłuchanie, wytchnienie i doświadczenie głębi.

 

HOLBERG SUITE (Edward Grieg)

Czas na radość i taniec! Elegancja, lekkość i szyk doprawione stylistyką Bacha i Händla.

 

FINAŁ

SUNRISE MASS (Ola Gjeilo)

Muzyka kosmosu, żywiołów i sfer spod pióra jednego z najbardziej utalentowanych współczesnych kompozytorów. Dźwięki, które przenoszą w nieznane miejsca i czasy, malując nowe krainy. To liturgia Wszechświata.

 

Przeżyj zupełnie nowe emocje, doznania i poruszenia serca. Pozwól zabrać się w muzyczną podróż i dotrzeć do najpiękniejszej przystani, którą jesteś Ty sam.

 

Chór Music Everywhere

dyr. Beata Śnieg

 

Orkiestra Kameralna Progress

dyr. Szymon Morus

 

Piotr Krępeć - gitara akustyczna

 

Mateusz Lipiński - fortepian

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sunrise+
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Sunrise+ BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/