Sarah Brightman

Sarah Brightman

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY Zapoznaj się z najbardziej istotnymi informacjami praktyczno-organizacyjnymi związanymi z koncertem - niezbędnik informacyjny dostępny TUTAJ!

Sarah Brightman Warszawa timing*

  • 18:30 – otwarcie bram
  • 20:00 – Sarah Brightman

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sama
artystka i jej management)

 

Sarah Brightman po raz kolejny wystąpi w Polsce prezentując najnowszy, solowy projekt i płytę HYMN! Głos artystki ma ponad trzy oktawy, który olśniewać będzie nie tylko swoim wokalem, ale też...biżuterią! Znana na całym świecie sopranistka, ikona muzyczna, aktorka i działaczka społeczna zaśpiewa 6 listopada 2019 roku w Warszawie w hali COS Torwar. Sarah Brightman bilety już w sprzedaży!

O Sarah Brightman

Sarah Brightman jest najbardziej popularną sopranistką na świecie. Określana jest mianem pioniera stylu muzyki classical crossover słynie z ponad trzyoktawowego głosu. Ta wyjątkowa artystka jest jedyną na świecie, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej.

 

Jej głos można usłyszeć w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie. Twórczością Sarah wykracza poza określony gatunek muzyczny, jednocząc wiele inspiracji i wpływów w unikalny dźwięk i wizję. Dziś jest jedną z najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk, dzięki którym zdobyła ponad 180 złotych i platynowych nagród w ponad 40 krajach. O jej pięknym głosie mogła się przekonać po raz pierwszy polska publiczność podczas wydarzenia Royal Christmas Gala, którego była gościem specjalnym w grudniu zeszłego roku w Łodzi.

 

Wokalistka już niedługo w ramach trasy koncertowej HYMN zaprezentuje specjalnie przygotowany koncert! Sama Sarah Brightman komunikuje, że jej fani powinni "spodziewać się... niespodziewanego!”

Światowa trasa HYMN

Koncert Sarah Brightman rozpocznie się w Ameryce Południowej i będzie grany na pięciu kontynentach w tym i nadchodzącym roku. W sumie da ich aż 125.  Aby podkreślić magię wydarzenia, artystka podczas swojej światowej trasy koncertowej nawiązała współpracę z firmą Swarovski. Dzięki temu jej piękne stroje i olśniewające diademy będą składać się z kryształków tego kreatora biżuterii i lśnić mnogością barw! Fani będą mieli okazję nabyć dla siebie równie lśniącą pamiątkę z koncertu Sarah, ponieważ artystka przygotowała dla swoich miłośników niestandardowe gadżety. Wszystkie pochodzą z linii produktów sygnowanych przez wokalistkę i zdobione są kryształkami Swarovskiego. 


Legendarna sopranistka zaprezentowała 9 listopada 2018 roku nowy i długo wyczekiwany, piętnasty album w karierze– HYMN, wydany nakładem Decca Gold / Universal Music Group. Krążek znalazł się  na pierwszym miejscu listy sprzedaży płyt Billboard 200 w kategorii clasical i clasical crosover.


- Jestem niezwykle podekscytowana, że w końcu mogę podzielić się tym albumem ze wszystkimi. HYMN jest emocjonująco - eklektyczny i obejmuje wiele różnych stylów. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy dodam nowe utwory do mojej światowej trasy. Każdy projekt, który stworzyłam ma swój początek głęboko osadzony w emocjach, tym razem chciałam stworzyć coś, co będzie nie tylko przepięknie, ale będzie też podnosić na duchu. Dla mnie HYMN sugeruje radość - uczucie nadziei i światła, coś, co jest znajome i bezpieczne. Mam nadzieję, że ten sentyment będzie rozbrzmiewał dzięki muzyce - opowiada o swoim albumie Sarah Brightman.

 

- Sarah Brightman ma w Polsce duże grono fanów, o czym mogliśmy się przekonać podczas łódzkiego koncertu Royal Christmas Gala. Artystka wystąpiła wówczas z zespołem Gregorian, a w koncercie wzięli udział również wspaniali wokaliści, muzycy i jej siostra Amelia. Teraz Sarah Brightman przyjedzie z zupełnie nowym, solowym projektem, którego nie możemy się już wprost doczekać – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Sarah Brightman w Polsce.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sarah Brightman
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/