Koncert Orkiestry Miasta Poznania

Koncert Orkiestry Miasta Poznania

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Orkiestry Miasta Poznania, który odbędzie się już 5 lutego 2022 roku w Auli UAM. Koncert Orkiestry Miasta Poznania bilety już w sprzedaży!

Orkiestra Miasta Poznań

Orkiestra Miasta Poznania przygotowała muzyczne wydarzenie, które wprowadzi uczestników w pozytywną atmosferę i nada wyjątkową energię. Wykonawcy zaprezentują znakomity repertuar utworów Gustawa Holsta, Johana de Meij czy Thomasa Dossa. Nie zabraknie również gościa specjalnego. Koncert karnawałowy OMP swoją muzyką urozmaici wybitny akordeonista Wiesław Prządka. Autor wspaniałego albumu Astor Piazzolla Los Pajaros Perdidos specjalizuje się w muzyce francuskiej oraz argentyńskiej. Wiesław Prządka eksperymentując na scenie muzycznej łączy akordeon z różnymi stylami muzycznymi (tango, jazz, latino i inne), dzięki czemu uczestnicy mogą spodziewać się wyjątkowych doznań muzycznych. Wraz z orkiestrą wykona liczne tanga, samby oraz muzykę filmową w autorskich aranżacjach Tomasza Kaniewskiego.

  • Wiesław Prządka- Akordeon/Bandoneon
  • Jarosław Goerlich- Dyrygent
  • Tomasz Kaniewski- Dyrygent

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom za okazaniem ważnej legitymacji.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/