Koncert Orkiestry Miasta Poznania

Koncert Orkiestry Miasta Poznania

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Orkiestry Miasta Poznania, który odbędzie się już 5 lutego 2022 roku w Auli UAM. Koncert Orkiestry Miasta Poznania bilety już w sprzedaży!

Orkiestra Miasta Poznań

Orkiestra Miasta Poznania przygotowała muzyczne wydarzenie, które wprowadzi uczestników w pozytywną atmosferę i nada wyjątkową energię. Wykonawcy zaprezentują znakomity repertuar utworów Gustawa Holsta, Johana de Meij czy Thomasa Dossa. Nie zabraknie również gościa specjalnego. Koncert karnawałowy OMP swoją muzyką urozmaici wybitny akordeonista Wiesław Prządka. Autor wspaniałego albumu Astor Piazzolla Los Pajaros Perdidos specjalizuje się w muzyce francuskiej oraz argentyńskiej. Wiesław Prządka eksperymentując na scenie muzycznej łączy akordeon z różnymi stylami muzycznymi (tango, jazz, latino i inne), dzięki czemu uczestnicy mogą spodziewać się wyjątkowych doznań muzycznych. Wraz z orkiestrą wykona liczne tanga, samby oraz muzykę filmową w autorskich aranżacjach Tomasza Kaniewskiego.

  • Wiesław Prządka- Akordeon/Bandoneon
  • Jarosław Goerlich- Dyrygent
  • Tomasz Kaniewski- Dyrygent

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom za okazaniem ważnej legitymacji.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Orkiestry Miasta Poznania
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/