Koncert Muzyka Moja Miłość

Koncert Muzyka Moja Miłość

Przed nami zabawny wieczór nasycony miłością... do muzyki, do baletu... w mistrzowskim wykonaniu. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek musicali oraz światowe kompozycje. Solistów baletowych obejrzymy w Tańcu hiszpańskim - Piotra Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polce Johanna Straussa, Can can Jacquesa Offenbacha. Koncert Muzyka Moja Miłość bilety już w sprzedaży.

Muzyka Moja Miłość koncerty w Kielcach

Przed nami zabawny wieczór nasycony miłością do muzyki, do baletu

w mistrzowskim wykonaniu.

Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek

musicali oraz światowe kompozycje.

Zaś solistów baletowych obejrzymy w Tańcu hiszpańskim - Piotra

Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polsce Johanna Straussa, Can can Jacquesa

Offenbacha 

 

Wszystko dzięki wspaniałym artystom, niezwykle utalentowanych, którzy występowali na najważniejszych scenach europejskich i światowych, a najważniejsze lubianych:

Ewelina Hańska - sopran,

Danuta Dudzińska - sopran, 

Ryszard Morka - bas/baryton, 

Krzysztof Marciniak - tenor

oraz balet, w twórczych, autorskich układach choreograficznych.

 

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej, całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Muzyka Moja Miłość
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/