Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na koncert Marty Mołodyńskiej-Wheeler która, zaaranżowała 15 polskich kolęd na 4 ręce (trochę klasyki i jazzu w jednym) oraz jeden medley na 6 rąk zawierający anglojęzyczne kolędy i utwory świąteczne (wszystko przy jednym fortepianie). Koncert kolęd na 4 i 6 rąk bilety już dostępne.

Koncert kolęd na 4 i 6 rąk:

Wykonawcy  Monika Gardoń-Preinl, Grzegorz Mania, Justyna Duda i Marta Mołodyńska-Wheeler wymieniają się do kolejnych kolęd. Opowiadają o muzyce, aranżacji, jest trochę anegdot. Koncert jest wesoły, świąteczny i lekki. Utwór na 6 rąk, w którym artyści zamieniają się miejscami w trakcie okazuje się być bardzo zabawny!

 

W tym roku ukaże się też płyta z nagraniami tych kolęd oraz nuty wydane przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Można więc będzie posłuchać na żywo, zaopatrzyć się w nuty oraz płytę. Pianistka, kameralistka, kompozytorka i synestetyczka, która z wyróżnieniem ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie fortepianu doc. Marka Koziaka oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Kompozycji i Aranżacji pod kierunkiem prof. Andrzeja Zubka. Ponadto absolwentka studiów na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie pod kierunkiem dr hab. Katarzyny Oleś-Blacha.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk"
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Marta Mołodyńska-Wheeler "Koncert kolęd na 4 i 6 rąk" BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/