Mari Samuelsen ft. Cavatina Chamber Orchestra

Mari Samuelsen ft. Cavatina Chamber Orchestra

Serdecznie zapraszamy na koncert Marii Samuelsen wraz z Cavatina Chamber Orchestra, który odbędzie się w Cavatina Hall w Bielsku-Białym. Bilety na koncert Marii Samuelsen już dostępne.

Mari Samuelsen feat. Cavatina Chamber Orchestra.

Skrzypaczka Mari Samuelsen znana jest z zapierającego dech w piersiach artyzmu i odważnego podejścia do programowania i prezentacji. Dzięki technice, która łączy wirtuozerię i porywającą muzyczną finezję, Mari prezentuje innowacyjny muzyczny wszechświat, który nie zna barier między muzyką takich kompozytorów jak Max Richter, Arvo Pärt, Pēteris Vasks i Jeff Mills, a muzyką Bacha, Beethovena i Vivaldiego. Jej dążenie do nie robienia tego, czego się tradycyjnie oczekuje, sprawiło, że Mari Samuelsen stała się inspiracją dla globalnej publiczności. Mari jest ekskluzywną artystką Deutsche Grammophon. Niedawno wydała album MARI, swoje debiutanckie nagranie dla Yellow Label. Z tym albumem chce dotrzeć do nowej publiczności i rzucić jej wyzwanie. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mari Samuelsen ft. Cavatina Chamber Orchestra
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/